Silestone® dirbtinis kvarco akmuo - tai nepakartojama spalvų gausa Jūsų namų interjero dekoravimui ir patogiausi stalviršiai Jūsų virtuvei bei vonios kambariui.

Žiūrėti galeriją

Silestone® paviršius

Silestone® yra medžiagų junginys, kurio sudėtį sudaro 94% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą tvirtumą ir atsparumą išoriniam poveikiui. Tai puikus spren..

Plačiau

Silestone® paviršiaus dydžiai

Silestone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra dviejų tipų: „Standartinio“ formato - 140x 306 cm kai plokštės s..

Plačiau

Silestone® paviršiaus tekstūra

Silestone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo p..

Plačiau

Silestone®„Polished“ paviršiaus tekstūra

Silestone®„Polished“ (blizgaus-poliruoto, gliancinio atspindžio apdirbimo paviršius) - tai originaliai poliruotas kvarco paviršius, išsiskiriantis savo išvaizda..

Plačiau

Silestone®„Suede“ paviršiaus tekstūra

Silestone®„Suede“ (dalinai poliruoto, pusiau matinio apdirbimo paviršius) - tai originaliai perteiktas paviršius, siūlantis unikaliai minkšto ir švelnaus pojūči..

Plačiau

Silestone®„Volkano“ paviršiaus tekstūra

Silestone®„Volkano“ (lavos akmens struktūrą primenantis apdirbimo paviršius) - tai naujas sprendimas rasti patrauklų paviršių su originaliai perteiktas pavirši..

Plačiau

Silestone® paviršiaus atsparumas dėmėms ir hidrolizei

Silestone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra labai atsparus dėmėms iš kavos, vyno, citrinos sulčių,..

Plačiau

Didelis atsparumas šilumos pokyčiams ir ugniai

Silestone® dirbtinis akmuo atsparus aukštai temperatūrai (iki 95°C; ne degimo)– jo paviršius nesilydo nei kitaip pasižeidžia, tačiau kaip ir visoms akmens medži..

Plačiau

Silestone® paviršiaus kraštinių dizainas

Yra daug siūlomų Silestone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, ko..

Plačiau

Silestone® paviršiaus savybių testavimas įvairiose situacijose - videomedžiaga