Caesarstone 5101 Empira black

4 tamsaus stalviršio idėjos

Virtuvės dizaino pasaulyje balta spalva pastaruosius kelerius metus karaliavo kaip dominuojanti spalvų schema, tačiau, kaip sakoma, viskas turi savo laiką ir vietą. Atsitraukdami nuo minimalistinės baltos spalvos estetikos, daiktai įgauna tamsesnį, šiltesnį ir tekstūrinį įvaizdį. Tamsios spalvos turi geresnį kontrastą derinant jas su įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena ir metalas, taip pat derinant prie vandens maišytuvų ir virtuvės įrangos“, – sako Mor Krisher, „Caesarstone“ gaminių projektavimo vadovas.

Raskite įkvepiantį naują atspalvį, kuris tiktų jūsų erdvei

Atkreipdami dėmesį į šią tendenciją, susipažinkite su „Caesarstone Dark Collection“ – keturių nuotaikingų kvarco paviršių atspalvių kolekcija, kuri namuose sukuria ryškų, kontrastingą toną. Kiekviena iš jų yra patobulinta nauja paviršiaus apdaila, sukuriančia natūralumo jausmą, šiltą ir gilų vaizdą, tekstūrinį grūdėtumo lytėjimo pojūtį ir satino blizgesį akims. Nuo pramoninio iki prabangaus ir lengvo  pritaikymo, tinkamo kiekvienam stiliui. „Ir nesvarbu, kad jūsų projektas gali atrodyti visiškai beprotiškas, bet kvarcas – vienas iš patvariausių dirbtinio akmens paviršių rinkoje – atsparus karščiui, įbrėžimams, įtrūkimams ir įprastoms buitinėms cheminėms medžiagoms“, – sako Mor Krisher.

Pagerbdamas kvarco paviršiaus dizaino meną daugiau nei tris dešimtmečius, „Caesarstone“ visiškai atsidavė kvarco paviršių kokybei, sukurdamas gaminį, kuris gali tarnauti visą gyvenimą.

Caesarstone 4735 Oxidian
Caesarstone 4735 Oxidian

Pramoninis žavesys: pasigrožėkite Caesarstone Oxidian 4375

Tarsi aprūdijusi metalo plokštė, Caesarstone „Oxidian 4375“ laiko išvagota, kupina pramoninio patrauklumo. „Tokie perdirbti lydiniai kaip bronza, plienas ir ketus yra didelė šiuolaikinio dizaino dalis“, – sako Mor Krisher. „Norima užfiksuoti paslaptingą alchemijos esmę, kuri čia perteikia subtilią metalo išvaizdą ir apdailą“. Norėdami sukurti tamsiai pilkos spalvos šešėlio pagrindą su savo oksiduotu rudos spalvos efektu, Mor Krisher ir jo komanda pažvelgė į pramoninius metalus ir lydinius, o įkvėpimui panaudojo tamsius, natūralius akmenis, tokius kaip skalūnas ir bazaltas. „Tai yra tarsi tikras metalo lydinys, kuris laikui bėgant oksiduojasi“, – sako jis. Oxidian 4375 puikiai derinamas su tamsiomis medinėmis grindimis, keramika ir tekstile. Arba apsvarstykite galimybę pridėti daugiau spalvotų interjero detalių, jei norite sukurti didesnį vizualinį kontrastą.

Caesarstone 5101 Empira black
Caesarstone 5101 Empira black

Marmurinė prabanga: susipažinkite su Caesarstone „Empira Black 5101“

Įspūdingas, dramatiškas, marmuro įkvėptas Caesarstone „Empira Black 5101“ – bet kuriai virtuvei suteikia klasikinę prabangą. Gilus ir sodrus juodas pagrindas, kurį pabrėžia dailios baltos gijos. Šis įspūdingas pasirinkimas pasižymi žemišku, organiniu grožiu, kuris išgaunamas iš natūralaus akmens. Nesvarbu, ar tai panaudojama kaip virtuvės sala šviesesniam virtuvės kambariui kontrastuoti, ar kartu su kitomis aukštos klasės apdailos medžiagomis, tokiomis kaip klasikinė baldų furnitūra, juodai lakuotos spintelės ar tamsi mediena, pavyzdžiui, riešutmedis, rezultatas –  niekada nesenstanti elegancija.

Caesarstone 5810 Black Tempal
Caesarstone 5810 Black Tempal

Charakteringasis mineralas: Caesarstone „Black Tempal 5810“

Atkartojantis mineralų telkinius, dėl kurių šilta balta ir pilka spalva plauna juodą pagrindą, Caesarstone „Black Tempal 5810“ yra „sudėtinga į mineralus panašių sluoksnių kompozicija“, sako Mor Krisher. Šio akmens tekstūra ir pramoninės savybės užfiksuoja natūralaus akmens, pavyzdžiui, travertino ir skalūno, savybes. „Įkvėptas tamsaus, niūraus dangaus ir vandenyno potvynio nakties metu, dizainas atspindi natūralius procesus gamtoje, vykstančius nuolatos“, – sako Mor Krisher. Paviršius tarsi šlifuoto plieno ir tamsaus metalo kompozicija. Derinant jį su tamsia mediena, paryškinsime šio įstabaus akmens pramoninę išvaizdą. Norėdami pabrėžti gamtos organiškumą interjere, naudokite tokias medžiagas kaip neapdorotas skalūnas, neapdorotas betonas ir rankų darbo keramika.

Caesarstone 3101 Piatto Black
Caesarstone 3101 Piatto Black

Elegantiškas ir prašmatnus: Caesarstone „Piatto Black 3101“

Ryški grafika pabrėžia granuliuotą juodą spalvą, Caesarstone „Piatto Black 3101“ yra matinis, rašalinis stilius, suteikiantis šiuolaikiniam gyvenimui miesto rafinuotumo. Tai sukuria modernistinį momentą, paįvairintą tekstūriniu prisilietimu. Dėl universalios išvaizdos, šis akmuo puikiai pritaikomas kaip virtuvės sala ar galinė sienelė. Taip pat jis gali būti derinamas su vienspalvėmis virtuvės spintelėmis ir plytelėmis, kad sukurtų puikiai sustyguotą virtuvės stilistiką. Akcentai, pavyzdžiui, žalvaris, chromas ir šlifuotas varis, suteiks ypatingą spalvą ir blizgesį. O natūralūs grindų paviršiai, įskaitant marmurą, betoną, puikiai derės prie bendro vizualinio derinio.

Norėdami gauti daugiau kvarco stalviršių idėjų, patarimų ir įkvėpimo kuriant savo individualų interjerą, sekite „Veritas Ana“ naujienas.