4011 Cloudburst concrete

5 prašmatnūs pilki stalviršiai kiekvieno stiliaus virtuvei

Pastaraisiais metais smarkiai išaugo pilkos spalvos stalviršių populiarumas.

Šiuo metu jie užima antrąją vietą pagal tris perkamiausių virtuvės stalviršių spalvų variantus (balta 27%, pilka 17% ir juoda 15%). Galima iš karto prieiti prie išvados, kad taip yra dėl padidėjusio pramoninio stiliaus ar aptakių modernių virtuvių populiarumo, tačiau dėl šios spalvos plataus pasirinkimo, universalumo, pilka spalva tampa puikia galimybe kiekvienam interjero dizaino stiliui.

5133 symphony grey
5133 Symphony grey

Pramoninis stilius

Tenka pripažinti, kad nėra geresnės šiam stiliui tinkančios spalvos nei pilka. Pilka spalva sužadina mintis apie plieno ir geležies sijas ir pagrindinius konstrukcinius elementus, kurie tradiciškai yra naudojami gamyklose ir kituose iškiliuose pramonės revoliucijos pastatuose. Tvirtas betoninis paviršius nepakeičiamas, nes natūralus tokios dangos variantas puikiai dera su neapšviestomis plytų sienomis ir medinėmis grindimis, paprastai naudojamomis tokioje konstrukcijoje.

4003 Sleek Concrete
4003 Sleek Concrete
4003 Sleek Concrete

Modernus stilius

Jei aptaki, šiuolaikiška apdaila yra jūsų stiliaus variantas, tuomet ypač poliruotas pilkas paviršius siūlo alternatyvą, kuri pagyvina ir pabrėžia minimalistinį dizainą. Tai moderniai virtuvei suteikia dar daugiau šiuolaikiškumo žaismo. Nepriekaištinga kvarco akmens apdaila, tokia kaip „Caesarstone 5000 London Grey“, yra idealus pasirinkimas tokioje virtuvėje.

5000 London Grey

Kaimo stiliaus virtuvė

Pilka spalva suteikia gylį ir papildomo žavesio kaimiško stiliaus virtuvėje, gražiai derinant su prislopintomis spalvomis ir natūralios medienos apdaila, paprastai būdinga kaimo virtuvėse. Pilka spalva gali tapti šiek tiek modernesniu variantu, nei pamėgti ąžuolo ar marmuro fragmentai, o skirtingos medžiagos, tokios kaip kvarcas, dėl įgimto tvirtumo gali suteikti daugiau praktiškumo. Tobulėjant dirbtinio kvarco gamybai, pigmentacija gali skirtis nuo tradicinio marmuro ir betono, sukuriant visiškai naują estetiką.

5211 Noble Grey
5211 Noble Grey

Laikotarpio ypatybė

Ar tai būtų „Art Deco“ puošnumo prabanga ir didingumas, argiška elegancija, aptinkama gruzinų namuose, ar šimtmečio vidurio dizaino retro įspūdis, pilkas akmuo yra tobulas pasirinkimas. Ši vidutinio spektro spalva išvengia baltos spalvos ryškumo ir yra subtilesnė nei gilus juodas paviršius, suteikianti apgalvotą ir autentiškesnį stiliaus užbaigimą. Pilka spalva prideda reikiamą spalvų gylį, o toks platus spalvotų stalviršių ir stilių pasirinkimas leidžia pasirinkti geriausią dizainą, kad būtų pasiektas bendras norimas efektas.

4033 Rugged Concrete
4033 Rugged Concrete

Skandinaviškas dizainas

Šios schemos grožis yra jos paprastumas; neutrali spalvų paletė, apimanti įvairių žaliavų, pakartotinį medžiagų panaudojimą. Todėl pilka spalva yra puikus būdas subtiliai pagyvinti virtuvės dizaino elementus. Betonas yra akivaizdus pasirinkimas, gražiai derantis su medinių spintelių šiluma ir aksesuarų vaidmenį atliekančiais baldais.