Autorinių paminklų gamyba

Paminklas-krepsiniui-4 paminklai

Autorinių paminklų gamyba : Bendradarbiaudami su žymiais, Lietuvą savo darbais garsinančiais skulptoriais, „Veritas Ana“ akmens apdirbimo meistrai padės išpildyti sudėtingiausius projektus iš natūralaus akmens. Užtikriname pilną darbų ciklą nuo gaminio techninio projekto, gamybos ir iki gaminio sumontavimo.

Skulptūra krepšiniui Vilniuje prie "Siemens Arena"

Norime pasidžiaugti galėdami įgyvendinti kartu su žymiu Lietuvos skulptoriumi Tadu Gutausku jo kūrinį – skulptūrą Lietuvos krepšiniui ir žymiems krepšininkams pagerbti, pastatytą Vilniuje prie „Siemens Arena“. Tado Gutausko sukurta beveik 6 metrų aukščio kompozicija simbolizuoja krepšinio kamuolį laikančią ranką. Ant skulptūros iškalta 37 iškiliausių mūsų šalies krepšininkų ir trenerių pavardės.

Dubingių Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios altorius

Dalinamės akimirkomis iš Dubingių. Didžiuojamės, kad galėjome prisidėti prie tokio įstabaus, ilgai laukto ir nepaprastai subtilaus projekto. Naujosios Dubingių Šv. Jurgio kankinio bažnyčios ( Dubingių bažnyčia ) projektavimo darbai buvo patikėti Vilniaus architektų studijai, vadovaujamai žinomo architekto Kęstučio Pempės. Kūrybiniams darbams buvo pasitelktas žinomas šalies menininkas: kompoziciją pagrindiniam altoriui (Prisikėlęs Kristus) kūrė skulptorius Alfonsas Vaura. UAB „Veritas Ana“, glaudžiai bendradarbiaudami su skulptoriumi Alfonsu Vaura, pagrindiniam altoriui akinamai baltą marmuro akmenį specialiai atrinko ir atvežė tiesiai iš Graikijos. Statybos pagrindinis mecenatas: verslininko, prekybos tinklo „Topo centras“ įkūrėjo Aurelijaus Rusteikos šeimos fondas. Video: Panic.lt

Gaminame įvairias interjero detales, gaminius iš natūralaus akmens (marmurasgranitasoniksas bei kita) ir dirbtinio (techninio) akmens.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų
“Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.