silestone bathroom veritas ana

Vonios kambario dizainas – Silestone ir Dekton

Renkantis vonios kambario dizainą susiduriame su daigybę klausimų ir iššukių. Pabandysime jums padėti apsispręsti ir atskleisime paslaptį, kodėl dizaineriai ir architektai dažnai pasirenka medžiagas, kurios gali būti naudojamos bet kokiems paviršiams.

Silestone ir Dekton duetas jūsų vonios kambario dizainui

Klientai vis dažniau domisi galimybėmis įsirengti vonios kambarius, kuriuose naudojamos universalios medžiagas, kurios gali būti naudojamos bet kokiems ir visiems patalpų paviršiams. „Cosentino“, kompanija, atstovaujanti daugelį savo prekinių ženklų, įdiegė vonios kambariui skirtą kolekciją, akcentuodama du savo prekės ženklus.
Pirmasis „Silestone“ yra pirmaujantis pasaulyje dirbtinio kvarco paviršiaus gamyboje. Jo sekmės paslaptis yra tai, kad jis yra patvarus, todėl puikiai tinka tokioms didelėms judėjimo vietoms, kaip virtuvės ir vonios kambariai. „Dekton“ yra dirbtinio akmens paviršių revoliucija, kuri apibrėžiama kaip itin kompaktiška medžiaga, kuri atspari dėmėms, smūgiams, karščiui, UV spinduliams ir t.t.
Vienas iš pagrindinių bruožų, dėl kurių „Silestone & Dekton“ vonios kolekcijos koncepcija yra unikali, yra tai, kad šie dirbtinio akmens prekiniai ženklai gali pasiūlyti didelio formato sprendimus. Abi medžiagos leidžia sukurti pilną vonios kambarį naudojant vieną ir tą pačią medžiagą, todėl erdvė geriau suderinama su estetinėmis linijomis. Šie akmenys pasižymi mažu paviršiaus poringumu, o kartu su minimaliomis jungtimis užtikrinama, kad paviršius išliktų labai higienišku; kas labai svarbu vonios kambariui.

Silestone ir Dekton dirbtinis akmuo – bet kokiam stiliui

Šios kolekcijos triumfuoja su išskirtiniu ir revoliuciniu vonios kambario dizainu, siūlant pagal užsakymą pagamintus dušo padėklus ir baseinus, kurie puikiai pritaikomi bet kokiai erdvei ir bet kokiam stiliui. Naudojant tam tikrą techninį sprendimą užtikrinama dušo padėklų atsparumas slydimui, todėl paviršiai visiškai saugūs. „Silestone“ ir „Dekton“ siūlo platų spalvų asortimentą, leidžiantį klientams pasirinkti atspalvį, kuris puikiai dera su jų pasirinkta erdvės spalvine gama ir atitiktų jų praustuvo spalvą.

silestone vonios kambario dizainas veritas ana

Dizaino galimybės yra neribotos, nes dauguma spalvų yra taip pat prieinamos didelio formato sienų ir grindų dangų plytelėse, taip pat formuojant nišas, lentynas, stalviršius, palanges ir t.t.
Nesvarbu, ar tai yra tik vonios kambarys, ar bendras vonios kambarys su tualetu, šie dirbtinio akmens sprendimai puikiai tinka, kad visus vonios kambario elementus paverstų į šiltą, saugią ir higienišką erdvę.
„Silestone“ ir „Dekton“ siūlo platų stilių asortimentą, leidžiantį savo klientams pasirinkti 100+ spalvų ir tekstūrų, kuriuos jie mėgsta. Galite jaustis ramūs, žinodami, kad medžiagos atitinka visus jų kokybės, ilgaamžiškumo ir higienos reikalavimus.

dekton opera veritas ana