slider10

„Caesarstone“ baltos – šviesios virtuvės dizaino idėjos

Caesarstone“ baltos -šviesios virtuvės dizaino idėjos: stulbinantys, išskirtiniai baltos – šviesios virtuvės dizainai iš viso pasaulio!

 Platus „Caesarstone“ baltų spalvų ir faktūrų asortimentas siūlo begales galimybių jūsų virtuvei suteikti naujas ir įdomias išvaizdos galimybes, leidžiančias į savo virtuvę įtraukti baltus, šviesius, lengvai prižiūrimus paviršius. Baltos spalvos stalviršiai, virtuvės salos, sienų dangos, stalai ir kiti baldai lengvai sujungia baltos spalvos eleganciją ir grožį.

Virtuvės rekonstrukcija yra viena iš labiausiai šiomis dienomis paplitusių namų atnaujinimo  darbų. Tuo pačiu iškilo poreikis suprojektuoti erdvę, kurios spalva būtų neutrali, o tai atsispindėtų bendrame namo dizaine. Ir būtent dėl to, ieškant aukso vidurio tarp prabangos ir minimalistizmo su įvairiais niuansais ir savybėmis, baltoji virtuvė įgauna pagreitį virtuvės dizaino projektuose.

Turite klausimų? Ieškote geriausio šviesios virtuvės stalviršio, sienos dangos, virtuvinės salos varianto galimybių? Mes pasiruošę Jums padėti: Kontaktai