4033_rugged_concrete_midrange_dps

Caesarstone dirbtinio kvarco akmens apdaila

Caesarstone siūlo skirtingas penkias dirbtinio kvarco akmens paviršiaus tekstūras, kad išryškintų kiekvieno paviršiaus dizaino grožį ir unikalias savybes. Kiekviena apdaila turi skirtingas jutimines ir vaizdines savybes, tinkamas įvairiausiems dizaino stiliams. Nuo prabangaus, blizgaus poliruoto paviršiaus iki tvirto, neapdoroto betono apdailos paviršiaus išvaizdos ir jaukumo, jūs tikrai atrasite sau geriausią stalviršio variantą.

Poliruoti ( polished ) Caesarstone paviršiai *

Elegantiškas, atspindintis paviršius, lygus liečiant. Caesarstone Polished apdaila pabrėžia spalvą ir sukuria įspūdingų erdvių toną savo stulbinančiu žvilgesiu. Glotnus paviršius padeda kambariui atrodyti erdvesniam, interjerui suteikia prabangos ir pasižymi nepaprastu dizaino stiliumi bei ilgaamžiškumu. Caesarstone standartinė poliruota apdaila yra sukurta siekiant, kad paviršius išliktu ilgaamžiškas, patvarus, reikalaujantis minimalios priežiūros.

caesarstone dirbtinio kvarco akmens paviršiai

Šlifuotas ( honed ) paviršius*

Natūralios, mažiau formalios estetikos spalvos ir matinis blizgesys. Caesarstone Honed apdaila išsiskiria organiška išvaizda dėl silpno šviesos atspindžio, išlaikydama stilingą, autentišką kokybę ir aukštą dizaino patrauklumą. Glotnus lytėjimui, tačiau švelnus akiai, Caesarstone Honed apdaila puikiai dera su klasikinio ir modernaus dizaino interjerais.

caesarstone dirbtinio kvarco akmens paviršiai 2

Betono ( concrete ) paviršius *

Švelniai tekstūruotas betono atspalvis, kuris bet kuriai erdvei suteikia jausmingumo dimensiją. Caesarstone dirbtinio kvarco akmens Concrete apdaila pasižymi švelniu žemiškumu ir silpnu šviesos atspindžiu, panašiu į Honed apdailą, tačiau turi lytėjimo efektą. Paviršius pasižymi natūraliu pojučiu, sukuriančiu kambario pusiausvyrą, kartu užtikrinant klasikinę industrinę išvaizdą.

Tekstūrinis ( rough ) paviršius *

Šis turtingas, sudėtingas, technologiškai pažangiausias paviršius suteikia patrauklų lytėjimo efektą, kartu išlaikydamas lygų profilį, kviečiantį prisiliesti. Caesarstone  Rough apdaila pasižymi savita, šiurkštesne tesktūra, silpnai atspindintis apšvietimą, įkvepiančiai, šiuolaikiškai industrinei atmosferai. Rough apdaila skirta atspindėti autentiškiems pramoninių medžiagų paviršiams, o išvaizdos variacijos užfiksuoja tikrąjį gylį ir judesį, atskleisdamos skirtingas savybes, kurios kiekvieną plokštę padaro išskirtine.

caesarstone dirbtinio kvarco akmens paviršiai 3

Natūralus ( natural ) paviršius*

Ši šiek tiek tekstūruota apdaila užburia emocine akmens magija, grūdėtumu. Spinduliuoja savitą šilumą, todėl Natural paviršius malonu liesti. Satino blizgesys, švelniai atspindintis šviesą – sužavi kiekvieną ir padidina, ypač tamsesnių atspalvių, spalvos gylį. Caesarstone Natural paviršiai apjungia tekstūros patrauklumą, kurį iš tikrųjų galite jausti. Šis paviršius, kaip ir visi Caesarstone dirbtinio kvarco akmens paviršiai, reikalauja tik  minimalios priežiūros ir ypač praktiškas.

caesarstone dirbtinio kvarco akmens paviršiai 4

* Atminkite, kad Honed, Concerete, Rough ir Natural paviršius reikia valyti dažniau nei Polished paviršių. Kadangi šios apdailos yra labiau tekstūrinės, paviršiaus plotas gali būti imlesnis metalo žymėms ( pvz.: nuo raktų), pirštų atspaudams. Daugelį šių žymių galima pašalinti be didelių pastangų ir neabrazyviniais valymo produktais, tokiais kaip skystas indų ploviklis ir šluostė. Caesarstone dirbtinio kvarco paviršių nereikią impregnuoti ar vaškuoti.

 

Dėl unikalių savybių mūsų pateikiamos nuotraukos ir svetainės vaizdai nevisiškai atspindi tikrąjį šio dirbtinio akmens paviršių. Svarstydami įsigyti šiuos Caesarstone dirbtinio kvarco akmens spendimus , kviečiame atvykti į mūsų Caesarstone dirbtinio kvarco akmens ekspoziciją.

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Caesarstone dirbtinio kvarco akmens paviršius, apsilankykite mūsų tinklalapio skiltyje „Caesarstone“.