Dekton-Slim-4mm-vista-Tablas-2-750x500

Dekton Slim – naujas revoliucinis formatas

  • Vos 4 mm storio dirbtinio akmens plokštės Dekton Slim, tai revoliucija architektūros ir dizaino pasaulyje.

  • Dekton® Slim apjungia nuostabias technines ir mechanines savybes, tai naujas formatas, kuris yra daug plonesnis ir lengvesnis.

„Cantoria“ (Almerija), 2019. „Cosentino“ grupė – Ispanijoje įsikūrusi tarptautinė kompanija ir pasaulinė architektūros ir dizaino lyderė novatoriškų paviršių gamybos ir platinimo srityje, pristato naująjį savo šedevrą  „Dekton Slim“: novatorišką, itin kompaktišką produktą, kurio storis yra vos 4 mm.

Dekton Slim – tai revoliucija architektūros ir statybos projektų paviršiuose – jame derinamos nuostabios techninės ir mechaninės savybės.

dekton slim veritas ana dekton slim veritas ana 02 dekton slim veritas ana 03

Dėl mažesnio dirbtinio akmens produkto storio (4 mm) ir svorio (10 kg / m2),  Dekton Slim yra idealus pasirinkimas projektams, kuriems reikia aukštos kokybės ir lengvos konstrukcijos medžiagų sprendimų. Būtent dėl to  Dekton® Slim yra puikus pasirinkimas, naudojamas kaip baldų, durų ar didelių paviršių plokščių apdaila. Jo panaudojimo galimybės atveria jūsų fantazijai iki šiol neatrastus lygius.

Dekton® Slim puikiai papildo architektūros ir dizaino projektų nišas, kurias Dekton® žinojo nuo pirmos dienos; pagamintas naudojant novatorišką ultrakompresijos procesą, šis Dekton® produktas yra labai atsparus įbrėžimams, dėmėms, šilumos smūgiams ir ultravioletiniams spinduliams. Be to, jis turi labai mažą vandens absorbaciją ir netgi gali būti pagamintas kaip viena plokštė, nesudarant bereikalingų siulių. Dekton Slim taip pat atrodo fantastiškai ir gali nepriekaištingai ir kokybiškai atkurti bet kokios rūšies medžiagos išvaizdą.

Šiuo metu Dekton® Slim dirbtinio akmens produtą galima įsigyti renkantis iš devynių „Dekton“ spalvos tonų. Spalvų paletė bus palaipsniui plečiame, kad apimtų likusias diapazono spalvas.

Dekton® Slim pirmą kartą buvo eksponuojamas 2018 m. Milano tarptautinėje baldų mugėje. Gavusi labai teigiamų atsiliepimų iš šio sektoriaus specialistų ir galutinių vartotojų, naujasis Dekton® Slim dirbtinio akmens formatas dar kartą patvirtina savo universalumą, kokybę ir maksimalų našumą architektūros ir dizaino pasaulyje.