stone-wall

Dirbtinis akmuo interjere ir eksterjere

Keliaujant po pasaulio šalis, galime stebėti, kaip keičiasi pastatų architektūra. Ypatingi dizaino stiliai dažnai būdingi tam tikriems šalies regionams. Akmuo yra laikui nepavaldi statybinė medžiaga, mūsų laikais interjere ir eksterjere natūralus akmuo ir jo struktūra bei savybės gali būti atkurtos naudojant dirbtinio akmens gaminius.

Akmeninė namo siena daug kam asocijuojasi su Prancūzijos pilimis, ypatingai jei pasirenkamas didelių gabaritų akmuo. Tokie architektūriniai ir dizaino sprendimai turi savo neapsakomo šarmo, ypatingai miesto fone. Norint harmonijos ir kontrasto, namo interjere galima naudoti skaldytų plytų sienas, kurios suteikia šilumos įspūdį, bei labai tinka norint suteikti savitą charakterį didelėms namo erdvėms. Dirbtinio akmens pasirinkimas namo sienų dekorui yra finansiškai priimtinesnis variantas, taip pat tai puikus sprendimas norintiems natūralaus akmens kuriamo vizualinio efekto.

Dirbtinio akmens privalumai ir įvairovė

Dirbtinis akmuo yra tvirtas, ilgaamžis ir labai atsparus dėvėjimuisi. Pagal gamybos technologiją ir sudėtį, išskiriamos kelios dirbtinio akmens grupės: dirbtiniai kvarcai (sudaro polimerinės dervos ir natūralūs pigmentai, mineralai), keramikos pagrindu pagaminti akmenys, dėl savo ypatingo tvirtumo vadinami dirbtiniu granitu (sudaryti tik iš natūralių mineralų ir pigmentų). Visi dirbtiniai akmenys yra atsparūs aplinkos poveikiui, lengvai prižiūrimi, pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis. Jeigu susidomėjote dirbtinio akmens gaminiais, siulome atkreipti dėmesį į keletą niunsų. Svarbu susiplanuoti biudžetą, tai pirmas dalykas, į kurį atsižvelgia dauguma klientų. Antra, svarbiausia jūsų projekto estetikai – pasirinkti stilių ir spalvą, atitinkančius jūsų reikalavimus.
Mūsų siūloma dirbtinio akmens sprendimų paletė:

• Dekton® dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

Silestone® dirbtinis kvarco akmuo – tai nepakartojama spalvų gausa Jūsų namų interjero dekoravimui ir patogiausi stalviršiai Jūsų virtuvei bei vonios kambariui.
Caesarstone® dirbtinis kvarco akmuo – tai unikalūs įvairių paviršiaus tekstūrų apdailos sprendimai, padėsiantys Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie projekto erdvių.
Neolith® dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo, yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams mūsų rinkoje, tad šis paviršius, kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas, visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis.
Technistone® – dirbtinis kvarco akmuo siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių. Tai puikus sprendimas Technistone® dirbtinio kvarco akmens paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, bet ir komercinės patalpų įrengime – grindų ir sienų dangoms dekoruoti.
Stone Italiana® dirbtinis kvarco akmuo – tai modernus požiūris į kasdienybę gaminant tai kas yra praktiška, spalvinga ir gražu. Tai naujų sprendimų įgyvendinimas gaminant tokius paviršius, kurie išlieka ilgaamžiai, atsparūs žalingam mechaniniam poveikiui, nedidelio storio ir mažo svorio. Tai naujų tekstūrų ir spalvų paviršiams gausa, padėsianti Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.
Lapitec® dirbtinis granito akmuo yra novatoriškas ir unikaliomis savybėmis pasižymintis dirbtinio akmens paviršius. Galimas didelių formos plokščių ir paviršiaus tekstūrų pasirinkimas, vienija estetinį dizainą, puikias mechanines bei fizines porceliano savybes su elegancija, tinkamumu, spalvomis ir tipiška natūralaus akmens apdaila.
MY TOP FONDOVALLE® itališkas dirbtinis granito keraminis akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

Dirbtinio akmens spalvų ir raštų įvairovė

Kuriant savo svajonių namus, labai svarbus momentas yra spalvų, raštų ir tekstūrų derinimas. Ši tema taip pat neaplenks renkantis ir derinant dirbtinio akmens sprendimus jūsų interjere ar eksterjere. Dirbtinio akmuo stilių ir spalvų paletė yra labai plati ir gali dažnam susukti galvą pasirinkimų labirintuose. Pasirinkdami tinkamą dirbtinį akmenį apsvarstykite visus esamus elementus erdvėje. Profesonalaus stilisto pagalba planavimo stadijoje gali sutaupyti daug laiko ir galvos skausmo ir, beabejo, pinigų.

Norėdami nusipiešti savo svajonių namų viziją, nepagailėkite laiko idėjų paieškoms. Internetas prikimštas daugybe vaizdinės medžiagos, įgyvendintų idėjų. Žurnalai ir knygos taip pat yra begalinis informacijos šaltinis. Apsilankykite „Veritas Ana“ salone, arba susisiekite su mumis ir pasistengsime įgyvenditi net pačias berotiškiausias jūsų svajones siekiant prisijaukinti dirbtinio akmens sprendimus jūsų namams.GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ PUSLAPĮ