neolith calacatta gold veritas ana

Dirbtinis akmuo ir jo gaminiai:

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.

caesarstone_logo-1

 

Caesarstone® techninis kvarco sprendimas – tai unikalūs įvairių paviršiaus tekstūrų apdailos sprendimai, padėsiantys Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie projekto erdvių.

 

technistone_logo

 

Technistone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių. Tai puikus sprendimas Technistone® dirbtinio kvarco akmens paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, bet ir komercinės patalpų įrengime – grindų ir sienų dangoms dekoruoti.

 

stone_italiana_logo

 

Stone Italiana® dirbtinis kvarco akmuo – tai modernus požiūris į kasdienybę gaminant tai kas yra praktiška, spalvinga ir gražu. Tai naujų sprendimų įgyvendinimas gaminant tokius paviršius, kurie išlieka ilgaamžiai, atsparūs žalingam mechaniniam poveikiui, nedidelio storio ir mažo svorio.

 


silestone22

Silestone® dirbtinis kvarco akmuo – tai nepakartojama spalvų gausa Jūsų namų interjero dekoravimui ir patogiausi stalviršiai Jūsų virtuvei bei vonios kambariui.

 

neolith_logotipas

Neolith® dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo, yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams mūsų rinkoje, tad šis paviršius, kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas, visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis.

 


mytopfondovalle

Neolith® dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo, yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams mūsų rinkoje, tad šis paviršius, kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas, visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis.

 


logo_lapitec

Lapitec® dirbtinis granito akmuo yra novatoriškas ir unikaliomis savybėmis pasižymintis dirbtinio akmens paviršius. Galimas didelių formos plokščių ir paviršiaus tekstūrų pasirinkimas.

 


dektono

Dekton® dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.