Dizainas be pavadinimo (37)

Caesarstone dirbtinis izraelietiškas kvarco akmuo – tai unikalūs įvairių paviršiaus tekstūrų apdailos sprendimai, padėsiantys Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie projekto erdvių. Kvarco akmens stalviršiai, sienelės, virtuvės salos kvarco paviršius, kvarco akmens sienų danga ir kt.

Caesarstone® paviršiai yra medžiagų junginys, kurio sudėtį sudaro 94% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą eleganciją, atsparumą išoriniam poveikiui ir ilgaamžiškumą. Šie kvarco akmens paviršiai gimsta unikalaus Caesarstone® kompanijos patentuoto proceso dėka, apjungiant prigimtinį kvarco tvirtumą su polimerų pigmentiniais komponentais, tad to pasekoje gaunamas puikus rezultatas – įvairiaspalvis patvarių ir gražių kvarco paviršių apdailai asortimentas. Tai puikus sprendimas šį paviršių panaudoti vonios ar virtuvės stalviršiui, grindų ir sienų dangoms, panaudojant minimalų sujungimų skaičių.

Caesarstone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra „Standartinio“ formato – 144×305 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.3cm / 2.0cm / 3.0cm. Caesarstone® dirbtinis kvarco paviršius yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Caesarstone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, Caesarstone® pasiūloje rasite įvairių tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra 2 skirtingos Caesarstone® paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „Honed Polished“ (dalinai poliruoto, pusiau blizgaus apdirbimo paviršius) arba „Honed Polished Viento“ (raižytas įvairiais ornamentais dalinai poliruoto, pusiau blizgaus korokodilo odą, gėlių ornamentus ar kitokio raižymo rašto struktūrą primenantis apdirbimo paviršius), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Caesarstone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus naudojant muilą ir vandenį. Caesarstone® paviršiai neturi porėtumo, todėl juos saugu naudoti laboratorijose, sveikatos priežiūros ir maisto ruošimo aplinkoje.

Caesarstone® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai (iki 150°C; ne degimo) temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas, tad yra itin praktiškas sprendimas panaudoti šį paviršių virtuvės stalviršiams, židinių ar krosnelių apdailai bei vonios kambaryje – šildomoms grindims ar baldų stalviršiams.

Yra nepaprastai daug siūlomų Caesarstone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, kolekcijoms. Tiesiai nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas-tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila. 2+2 nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas – šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams. Pilnai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas – visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį. Elegantiškai išfrezuotos kraštinės apdirbimo dizainas – tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą. Skersiniu būdu nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas – tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui. Dalinai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas – tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūtį.

Spalvų variantai