florim logo

Florim itališkas dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

Florim paviršiaus plokštės dydis iki 162×324 cm. Storiai: 6;12;20 mm.

Florim dirbtinio akmens plokštės dydis 162×32 cm. Storiai: 6; 12; 20 mm. Šis dydis yra skirtas baldų elementams, tokiems kaip virtuvės stalviršiai, sienelės,  ventiliuojami fasadai ir kt.

Didelio dydžio akmens plokštės „Florim“ idealiai tinka paviršiams, reikalaujantiems maksimalios higienos, tvirtumo ir estetinės harmonijos. Platus dydžių ir storių asortimentas leidžia šiuos paviršius naudoti gyvenamosiose patalpose, tokiose kaip virtuvė, svetainė, vonios kambarys, miegamasis, ir komercinėse patalpose, tokiose kaip viešbučiai, restoranai, biurai ir parduotuvės.

Puikus ilgaamžiškumo, lengvumo (tik 6 mm storio), patogumo, lengvo montavimo ir priežiūros, nepriekaištingos išvaizdos ir energijos vartojimo efektyvumo derinys, suteikiantis pridėtinės vertės bet kokiam interjerui.

 

Spalvų variantai

Video galerija: