okite logo

OKITE itališkas dirbtinis kvarco akmens sprendimas pasižymintis unikaliomis ir neprilygstamomis savybėmis. Idealus pasirinkimas ne tik baldų paviršiams, bet ir dirbantiems architektūros ir dizaino srityse.

Visų pirma OKITE®  yra labai tvirtas, lengvai valomas, neporėtas paviršius; todėl jam nereikia jokios ypatingos priežiūros. „OKITE®“ yra atsparus įbrėžimams, dėmėms, karščiui ir nedegus – savybės, patvirtinančios jo universalumą. Jis nesugeria jokių skysčių, tokių kaip kava, citrinų sultys, aliejus, actas, taip užkertant kelią kenksmingų bakterijų susidarymui.

„OKITE®“ gaminamos plokštės, kurių matmenys yra 305 cm x 140 cm; 305 cm x 160 cm ir 320 cm x 160 cm. Kurių storis 20 mm arba 30 mm. Taip pat galima įsigyti specialiai užsakant 10mm – 1 cm ir13mm – 1,3 cm storio plokštes.

 

Itališkas dirbtinio kvarco sprendimas „OKITE ®“ yra išskirtinis produktas rinkoje. Jis pagamintas iš didelio kiekio (iki 93%) natūralaus kvarco, vienos iš stipriausių medžiagų gamtoje, pridedant natūralių pigmentų ir poliesterio dervos. Dėl šios priežasties OKITE® dažnai apibrėžiamas kaip paviršius, susidedantis iš kvarco dervos.

Atsparus, daugiafunkcinis ir estetiškai unikalus

„OKITE®“ (tar. O-kee-te) dirbtinio kvarco danga yra daugelio metų intensyvių tyrimų, tobulinimo ir atradimų kulminacija iš Seieffe Corporation, ilgalaikio šeimos verslo, kuris yra vienas žymiausių Italijos inovatoriškų statybinių produktų ir namų ūkio paviršių kūrėjų.

Pagaminta išskirtinai Seieffe gamykloje, Montesarchio-Bonea (BN) Italijoje, visą OKITE® gamybą vykdo aukštos kvalifikacijos technikų komanda, prižiūrima vyresniojo šeimos sūnaus Antonio Izzo.

„OKITE®“ veikia daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje, turėdama savo platinimo kanalą arba bendradarbiaudama su daugiau nei 10 000 dalyvaujančių pardavėjų. Jos platus tinklas vis labiau auga ir tampa vis labiau tarptautinis, išlaikydamas itališką tapatumą, pagamintą iš stiliaus, kruopštaus meistriškumo, dėmesio detalėms ir nuolat derinant su naujausiomis tendencijomis.

Spalvų variantai