silestone naujas logo

Silestone dirbtinis kvarco akmuo – tai nepakartojama spalvų gausa Jūsų namų interjero dekoravimui ir patogiausi stalviršiai Jūsų virtuvei bei vonios kambariui.

Silestone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra dviejų tipų: „Standartinio“ formato – 140x 306 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm, bei „Jumbo“ formato – 159x 325 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm. Naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų – grindų dangos suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Silestone® yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus. Silestone® sukūrė įvairių grindų formatus siekiant įgalinti visus Jūsų sumanytus projektus: 30x30cm, 40x40cm, 60x30cm, 60x40cm arba 60x60cm.

Silestone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra labai atsparus dėmėms iš kavos, vyno, citrinos sulčių, alyvuogių aliejaus, acto, makiažo ir daug kitų kasdienių produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Jūsų Silestone® dirbtinio akmens paviršiui. yra itin atsparus ir hidrolizei.

Silestone® dirbtinis akmuo atsparus aukštai temperatūrai (iki 95°C; ne degimo)– jo paviršius nesilydo nei kitaip pasižeidžia, tačiau kaip ir visoms akmens medžiagoms, kad išvengti paviršiaus įtrūkimų, reikėtų vengti staigių ir greitų temperatūros pokyčių.

Silestone® yra medžiagų junginys, kurio sudėtį sudaro 94% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą tvirtumą ir atsparumą išoriniam poveikiui. Tai puikus sprendimas šį paviršių panaudoti vonios ar virtuvės stalviršiui, grindų ir sienų dangoms, taikant minimalų sujungimų skaičių. Gamintojas suteikia Silestone® aukščiausią kokybės įvertinimą ir suteikia Silestone® paviršiams, naudojamiems virtuvėje ar vonioje, netgi 25 metų kokybės garantiją.

Silestone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, Silestone® pasiūloje rasite 3 tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra 3 skirtingos Silestone® paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „Polished“ (blizgaus-poliruoto, gliancinio atspindžio apdirbimo paviršius), „Suede“ (dalinai poliruoto, pusiau matinio apdirbimo paviršius) arba „Volkano“ (lavos akmens struktūrą primenantis apdirbimo paviršius), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį, grindis ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Silestone®„Polished“ (blizgaus-poliruoto, gliancinio atspindžio apdirbimo paviršius) – tai originaliai poliruotas kvarco paviršius, išsiskiriantis savo išvaizda ir sukurtas ilgam laiko išbandymui. Su glianciniu atspindžiu perteikiamas paviršiaus atvaizdas suteikia natūralaus akmens pojūtį, todėl Silestone® originaliai poliruotas paviršius išlieka populiarus visame pasaulyje. Šis paviršiaus tekstūros perteikimas yra gilus ir grynas, kad būtų aiškiai matoma Silestone® kvarco visa elegancija.

Silestone®„Suede“ (dalinai poliruoto, pusiau matinio apdirbimo paviršius) – tai originaliai perteiktas paviršius, siūlantis unikaliai minkšto ir švelnaus pojūčio poveikį, kuris tuo pačiu suteikia ir eleganciją. Išlaikyti tokias pačias tvirtumo savybes, tačiau joms suteikiant švelnumo ir puikaus liestimo pojūtį, nuosekliai perteikiant unikalias spalvines gamas, suteikia Silestone® projektams išskirtinę vertę.

Silestone®„Volkano“ (lavos akmens struktūrą primenantis apdirbimo paviršius) – tai naujas sprendimas rasti patrauklų paviršių su originaliai perteiktas paviršiaus tekstūra, kurios atsiradimą sukūrė rinkos paklausa. Tuo pačiu – tai sprendimas, suteikiantis švelnumo ir puikaus lietimo pojūtį, atskleidžiantis išskirtines spalvines gamas, suteikiantis paviršiams įsimintiną grožio pojūtį.

Yra daug siūlomų Silestone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, kolekcijoms. Tiesiai nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas-tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila. 2+2 nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas – šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams. Pilnai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas – visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį. Elegantiškai išfrezuotos kraštinės apdirbimo dizainas – tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą. Skersiniu būdu nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas – tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui. Dalinai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas – tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūtį.

Spalvų variantai