stone_italiana_logo

Stone Italiana dirbtinis kvarco akmuo – tai modernus požiūris į kasdienybę gaminant tai kas yra praktiška, spalvinga ir gražu. Tai naujų sprendimų įgyvendinimas gaminant tokius paviršius, kurie išlieka ilgaamžiai, atsparūs žalingam mechaniniam poveikiui, nedidelio storio ir mažo svorio. Tai naujų tekstūrų ir spalvų paviršiams gausa, padėsianti Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.

Stone Italiana® Quartz inžinierių sukurti paviršiai – tai natūralaus kvarco medžiagų junginys, turintis begalinę įvairovę spalvų tonų ir paviršiaus rašto tekstūrų. Stone Italiana® Quartz paviršiai sukurti siekiant minimalios priežiūros per visą produkto gyvavimo ciklą: jie neturi porėtumo, kas suteikia atsparumą išoriniam poveikiui – įbrėžimams bei dėmių įgeriamumui, nepaprastą eleganciją bei ilgaamžiškumą. Šie kvarco akmens paviršiai gimsta unikalaus Stone Italiana® kompanijos patentuoto proceso dėka, apjungiant prigimtinį kvarco tvirtumą su polimerų pigmentiniais komponentais, tad to pasekoje gaunamas puikus rezultatas – įvairiaspalvis patvarių ir gražių kvarco paviršių apdailai asortimentas. Tai puikus sprendimas šį paviršių panaudoti vonios ar virtuvės stalviršiui, grindų ir sienų dangoms, panaudojant minimalų sujungimų skaičių.

Stone Italiana® Quartz dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra „Standartinio“ formato – 140×305 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.3cm / 2.0cm / 3.0cm. Stone Italiana® dirbtinis kvarco paviršius yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus. Stone Italiana® sukūrė įvairių grindų formatus siekiant įgalinti visus Jūsų sumanytus projektus: 30x30x1cm, 60x30x1cm, 120x30x1cm, 40x40x1cm, 60x60x1cm, 120x60x1cm.

Stone Italiana® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, Stone Italiana® pasiūloje rasite daug tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra 4 skirtingos Stone Italiana® paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „Gloss & Metallico“ (poliruoto, blizgaus apdirbimo paviršius), „Rough & Brushed“ (šiurkštus ir nelygaus rašto struktūros apdirbimo paviršius), „Grain-Matt“ (grūdėtos apdirbimo struktūros matiniai paviršiai), „Grain-RocFace“ (nelygios apdirbimo struktūros paviršiai), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Stone Italiana® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus naudojant muilą ir vandenį. Stone Italiana® inžinieriai gamybos procese naudoja daug kvarco ir nenaudoja dervų, tad paviršiai neturi porėtumo, todėl juos saugu naudoti laboratorijose, sveikatos priežiūros ir maisto ruošimo aplinkoje. Taip pat specialia tekstūra apdirbti šie paviršiai ypač tinkami naudoti grindų dangai – jie itin atsparūs trinčiai ir ilgaamžiai. Jūsų Stone Italiana® dirbtinio akmens paviršius gali būti nepataisomai sugadintas, jei valymui naudosite stiprius chemikalus ir tirpiklius, kurie gali pažeisti jo fizines savybes. Niekada nevalykite paviršių produktais, kurių sudėtyje yra trichloretanas arba metileno chloridas, pavyzdžiui, jų yra dažų valikliuose ar nuėmikliuose. Venkite labai agresyvių ar abrazyvinių valymo priemonių.

Stone Italiana® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas. Juos puikiausiai tinka naudoti virtuvės stalviršiams ar netgi židinio apdailai.

Yra nepaprastai daug siūlomų Stone Italiana® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, kolekcijoms. Tiesiai nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas Tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila. 2+2 nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas Šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams. Pilnai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas Visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį. Elegantiškai išfrezuotos kraštinės apdirbimo dizainas Tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą. Skersiniu būdu nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas Tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui. Dalinai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas Tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūčio efektą.

Spalvų variantai