Paminklai

Paminklas-krepsiniui-4 paminklai

Paminklai – vienas įstabiausių būdų įamžinti nepaprastus žmones, įsimintinus istrorinius įvykius ar vertybes. Bendradarbiaudami su žymiais, Lietuvą savo darbais garsinančiais skulptoriais, „Veritas Ana“ akmens apdirbimo meistrai padės išpildyti sudėtingiausius projektus iš natūralaus akmens. Užtikriname pilną darbų ciklą nuo gaminio techninio projekto, gamybos ir iki gaminio sumontavimo.

Skulptūra krepšiniui Vilniuje prie "Siemens Arena"

Norime pasidžiaugti galėdami įgyvendinti kartu su žymiu Lietuvos skulptoriumi Tadu Gutausku jo kūrinį – skulptūrą Lietuvos krepšiniui ir žymiems krepšininkams pagerbti, pastatytą Vilniuje prie „Siemens Arena“. Tado Gutausko sukurta beveik 6 metrų aukščio kompozicija simbolizuoja krepšinio kamuolį laikančią ranką. Ant skulptūros iškalta 37 iškiliausių mūsų šalies krepšininkų ir trenerių pavardės.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.