dekton trilium veritas ana

Gamtai draugiškas sprendimas Dekton Trilium

„Dekton Trilium“ – unikalus ekologiškas dirbtinio akmens sprendimas ypač kompaktiškų paviršių asortimente, pagamintą iš perdirbtų medžiagų.  Tai ne pirmas kartas, kai  „Cosentino“ grupė įrodė savo įsipareigojimą tvarumui, švariai gamtai ir ekologinei idėjai. „Dekton ® Trilium“ yra puikus geriausios estetikos ir techninių savybių derinys , kuris kartu su ekologija žengia koja kojon.

„Dekton ® Trilium“ yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų, kurios atsiranda tame pačiame gamybos procese, taip prisidedant prie aplinkos tvarumo.

Įkvėptas sendinto nerūdijančio plieno išraiškingumo, „Dekton® Trilium“ pasižymi ypač tikrovišku oksiduotu paviršiaus efektu, pagrįstu vulkaninių spalvų – gilios pilkos ir juodo spalvos – mišiniu, kuriame tikrai išryškėja patrauklus šviesių ir tamsių tonų kontrastas. Jo „metallic“ apdaila taip pat suteikia subtilią, švelnią tekstūrą, ypatingai glotnią ir malonią liesti.

„Trilium“ yra „Dekton®“ Tech kolekcijos dalis, tai kiekvieno skoniui tinkama spalvų linija, siūlanti modernias ir funkcionalias galimybes dizaineriams ir architektams visame pasaulyje. „Tech“ kolekcijoje taip pat galima rasti kitų ne mažiau įspūdingų spalvų, tokių kaip „Keranium“, „Kadum“, „Strato“, „Keon“, „Blanc Concrete“.

„Dekton®“ by „Cosentino“

Itin kompaktiškas „Dekton® by Cosentino“ paviršius yra nauja ir novatoriška paviršiaus kategorija, sukurta siekiant tapti pasauline architektūros ir dizaino lydere tiek vidaus, tiek lauko erdvėse. „Dekton®“ yra sudėtingas unikalių žaliavų mišinys, naudojamas stiklo, porceliano medžiagoms ir kvarco paviršiams gaminti. „Dekton®“ paviršius gali atkurti bet kokio tipo medžiagas, kurios pasižymi aukšta kokybe. Šis dirbtinis akmuo gaminamas didelio formato plokštėmis (iki 320 cm x 144 cm) ir galimas kelių storių (0,8 cm, 1,2 cm ir 2 cm). Taip pat jam priskiriamos tik aukščiausios techninės charakteristikos: atsparumas UV spinduliams, įbrėžimams, dėmėms, aukštai temperatūrai ir labai maža vandens absorbcija.

Visos šios „Dekton®“ būdingos savybės egzistuoja dėka jo gamyboje naudojamos technologijos, kurią sukūrė išimtinai „Cosentino Group“ tyrimų ir plėtros skyrius. „Dekton®“ gaminamas naudojant sintezuotų dalelių technologiją (TSP), novatorišką ultra sutankinimo procesą. Tai labai prisideda prie to, kad Dekton® yra visiškai revoliucinis produktas; jis yra patvarus, labai lengvai prižiūrimas ir gali būti naudojamas tiek patalpose, tiek lauke, įskaitant grindų dangą, fasadus, sienų apdailą ir stalviršius.

Itin kompaktiško dirbtinio akmens paviršiaus prekės ženklas „Dekton®“, kurį sukūrė „Cosentino“, buvo išrinktas geriausiu „Best Work Surface“ kategorijoje prestižiniuose „Bathroom & Kitchen Update Awards 2019“ apdovanojimuose. BKU apdovanojimai skirti geriausiems mažmenininkams, prekės ženklams, žmonėms ir paslaugoms įvertinti, kurie yra vienareikšmiškai daugiausiai liaupsių ir pasitikėjimo nusipelnę virtuvės ir vonios kambario pramonėje.

dekton trilium2 veritas ana