Abu Dhabi White

Židinio apdailų išpardavimas!

Židinio apdailų išpardavimas : skelbiame mūsų klientams nuostabią žinią – visų klasikinių ir modernių natūralaus marmuro židinio apdailų ekspozicijos išpardavimą. Tad suskubkite įsigyti puikią židinio apdailą iš natūralaus marmuro. Dėl židinio apdailos teiraukitės tel.: 8-610-35258 arba el.paštu: julius@veritas.lt

Norėdami sukurti naturalistinį, gamta dvelkiantį stilių savo namuose, židinio sieną dekoruoti galite pvz. šviesaus granito ar travertino akmeniu ar akmens masės plokšte nuo grindų iki pat lubų. Naturalistiniam stiliui sukurti, puikiai tiks šviesios spalvos medienos akcentai kambaryje arba tokia mediena padengtos likusios kambario sienos. Šviesi mediena optiškai padidins kambarį, sukurs jaukumą ir šiluma skleidžiančią erdvę, kuri puikiai derės kompozicijoje su akmenine židinio apdaila. Interjerą papildžius to paties akmens palangėmis, stalviršiais ar kitais natūralaus akmens dirbiniais, suteiktume daugiau vientisumo. Natūralus akmuo puikiai dera su kitomis natūraliomis interjero apdailos medžiagomis – medžiu, metalu.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.