calacatta-bathroom

5 priežastys, kodėl „Caesarstone“ dirbtinis akmuo idealiai tinka vonios kambariui

Atsirado nauja tendencija, kuomet „Caesarstone“ dirbtinio akmens paviršiai tampa vis populiaresniu pasirinkimu vonios kambariui. Ir ne tik pasirenkant šį įstabų paviršių vonios kambario praustuvo gamybai, bet ir kaip prabangią alternatyvą plytelėms, sienų plokštėms, grindims, vonios stalviršiams, dušo nišoms ir nišų lentynoms.

Dėl tų pačių priežasčių, kodėl „Caesarstone“ išliko idealiu virtuvės paviršiaus pasirinkimu, tai taip pat yra dažnas vonios kambario paviršių pasirinkimas, ypač su kruopščiai pagamintu 13mm storio kvarco plokščių asortimentu. Taigi, ar statote naujus namus, ar renovuojate, mes sudarėme trumpą penkių pagrindinių priežasčių, kodėl „Caesarstone“ kvarco akmens paviršius verta pasirinkti vonios kambariui, sąrašą.

Neribotas dizaino potencialas

„Caesarstone“ paviršiai pasižymi neribotu dizaino potencialu ir yra idealūs beveik bet kokiam naudojimui, įskaitant praustuvus, vonios kambario įvairius paviršius, nišų lentynas, dušo nišas, grindų dangas ir palanges. „Caesarstone“ paviršiai yra gaminami ir montuojami pagal individualų užsakymą, kad atitiktų projekto erdvę, siekiant išpildyti erdvės vientisumą. Kitaip nei plytelės, kurias dažnai reikia pjaustyti nelyginiais dydžiais, siekiant pritaikyti prie vieno ar kito paviršiaus ypatumo.

bathroom-02-02-s
Caesarstone kvarco akmens sprendimai vonios kambariui

Prabangi vonios kambario apdaila be vargo

Marmuro ar betono sprendimai vonios kambaryje yra dizaino tendencija, šiuo metu naudojama tik pačioms išskirtiniausioms gyvenamosioms vietoms, tačiau naudojant „Caesarstone“ kvarco paviršius dabar galima sukurti tokią pat išvaizdą jūsų vonios kambaryje be didelių investicijų. Skirtingai nuo natūralaus marmuro ir betono, kurie yra porėtos medžiagos ir kuriuos reikia reguliariai impregnuoti, „Caesarstone“ paviršiai yra neporėti, niekada nereikia jų impregnuoti. Šie kvarco paviršiai išlaikys savo išskirtinį grožį daugelį metų.

cala-nuvo-bathroom
Caesarstone kvarco akmens sprendimai vonios kambariui
Wisdom-Homes-Snow-Bathroom-(3)
Caesarstone kvarco akmens sprendimai vonios kambariui

Tolygi apdaila

Naudodami didelius plokščių dydžius, kurie puikiai pritaikomi nuo grindų iki pat lubų, „Caesarstone“ paviršiai suteikia vonios kambariui vientisą, su mažesniu kiekiu sujungimų ir be apdailos siūlių apdailą, o tai sukuria švarias, tolygias, harmoningas ir modernias erdves.

BATHROOM
Caesarstone kvarco akmens sprendimai vonios kambariui

Lengva valyti ir prižiūrėti

„Caesarstone“ paviršius yra lengviau prižiūrimas, kadangi neesant dideliam kiekiui sujungimų tarp plokščių, kuriuose dažniausiai veisiasi bakterijos ir pelėsis, nereikia skirti daug laiko valant kenksmingomis cheminėmis medžiagomis. „Caesarstone“ paviršiai idealiai tinka drėgnoms vietoms, nes jie nėra poringi, tvirti ir yra atsparūs dėmėms, įbrėžimams ir įprastoms buitinėms cheminėms medžiagoms.

CAESAR 16345
Caesarstone kvarco akmens sprendimai vonios kambariui

Harmoningi namai

Paklauskite bet kurio nekilnojamojo turto agento ir jie jums pasakys, kad gražios virtuvės ir vonios kambariai ženkliai pakelia nekilnojamojo turo vertę ir yra populiarus pasirinkimas ieškantiems savo svajonių namų. Kadangi „Caesarstone“ kvarco paviršiai yra toks populiarus pasirinkimas virtuvėje, tų pačių paviršių išplėtimas vonios kambaryje padeda sukurti darnesnį ir vientisesnį vaizdą visuose jūsų namuose.

calacatta-bathroom
Caesarstone kvarco akmens sprendimai vonios kambariui

Norėdami gauti daugiau kvarco akmens pritaikymo jūsų interjere idėjų, patarimų ir įkvėpimo kuriant savo individualų interjerą, sekite „Veritas Ana“ naujienas.