Caesarstone kvarcinis stalviršis

Kvarcinis stalviršis – už ar prieš?

Gali būti, kad pastaruoju metu daug skaitėte ir domėjotės apie kvarcinius stalviršius, ypač jei galvojate apie virtuvės rekonstravimą. Taip yra todėl, kad kvarcas, žinomas dėl patvarumo ir stiprumo, šiuo metu yra populiarus namų paviršiaus dizaino pasirinkimas. Be to, kad jis mažiau reikalauja priežiūros ir yra patvaresnis nei natūralus akmuo (t. y. marmuras ir granitas), lengvai valomi kvarco paviršiai yra idealūs užimtoms šeimoms, turinčioms įdomesnių užsiėmimų nei visą dieną valyti virtuvę.

Kvarcinis stalviršis, kaip pasirinkimas, populiarus jau daugelį metų . Vieni iš pirmųjų kvarco paviršių pionierių yra „Caesarstone“ kvarco paviršių gamintojai. Šie kvarciniai stalviršiai tarnauja dešimtmečius ir  atrodo kaip visiškai nauji, o tai yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl prekės ženklas pelnė daugybę laimėjimų pasaulyje. Taigi, ką reikia jums žinoti apie kvarco paviršius?

Kaip gaminamos kvarcinės dangos?

Kvarcas yra vienas stipriausių mineralų žemėje (stipresnis net už marmurą), todėl jo paviršius gali atlaikyti net ir didžiausius iššūkius virtuvėje. Taip pat jis yra ypač atsparus įbrėžimams ir dėmėms.

Nors kvarco danga buvo naudojama nuo 1987 m. („Caesarstone“ dėka), ji sparčiai populiarėjo namų ūkiuose nuo 2000-ųjų pradžios dėl savo įspūdingos išvaizdos ir marmuro bei granito savybių. Caesarstone paviršiai yra pagaminti iš maždaug 90% kvarco. Kvarcas taip pat yra vienas vienas tvariausių mineralų, todėl jis nedaro tokio poveikio aplinkai, kaip kad daro natūralaus akmens gavyba.

 

Kuo kvarciniai paviršiai pranašesni už marmurą ir granitą?

Skirtingai nuo granito ir marmuro, kuriuos reikia dažnai prižiūrėti ir valyti, kvarciniai stalviršiai yra prižiūrimi minimaliai. Jo niekada nereikia impregnuoti, jis netgi gali atlaikyti rūgštinį maistą ir žemo pH buitines chemines medžiagas, kurios gali pakeisti paviršiaus spalvą ant natūralių akmenų.

Kvarco paviršiai taip pat yra neabsorbuojantys ir neporingi, todėl jums nereikia jaudintis dėl to, kad jūsų vaikas tūkstantąjį kartą išpila stiklinę pieno. Ir kadangi jie nėra 100% natūralūs, jūs nesusidursite su pelėsiu ar bakterijom. Be to, jis niekada nepraranda savo spalvos ar rašto, o marmuras su laiku gali tamsėti. Žinojote, kad jis taip pat atsparus karščiui?

Kvarco paviršiai yra tiek pat vertingi, kaip marmuras ir granitas. „Caesarstone“ taip pat siūlo viso gyvenimo garantiją – to, ko negausite iš natūralaus akmens.

Ar kvarco paviršiai skirti tik virtuvėms?

Ne. Kvarcinę dangą galima naudoti vonios kambariuose, kaip baro viršutinę dalį, stalviršį, sienelę ir dar daugiau. „Caesarstone“ siūlo daugiau nei 60 spalvų ir įvairių apdailos medžiagų – nuo pramoninio betono iki aptakaus juodo marmuro efekto.

Caesarstone Frosty Carrina stalviršis