kvarcito stalviršis veritas ana

Kvarcito stalviršis – galinga alternatyva marmuro ir granito akmens paviršiams

Kvarcito stalviršis yra puiki alternatyva granitui ir marmurui, kuris ir toliau užkariauja vartotojų širdis, personifikuodamas optimalią patikimumo, išvaizdos ir prieinamumo pusiausvyrą. Jis užtikrintai užima vieną iš lyderiaujančių pozicijų tarp natūralių medžiagų, tradiciškai naudojamų stalviršių gamybai.

Kvarcitas yra geriausias pasirinkimas stalviršiui iš daugybės kitų natūralaus akmens variantų. Dėl ilgaamžiškumo ir elegancijos, jis išlieka gražus daugybę metų ir padidins jūsų namo vertę bei patrauklumą. Jis atsparus cheminėms medžiagoms, šilumai ir atsparus maisto produktų, skysčių ar valymo priemonių poveikiui. Lengvos gijos nusidriekusios per plokštės paviršių sukuria puikų judesį virtuvės interjere.

Iš kvarcito pagaminti elementai gali radikaliai pakeisti virtuvės interjero dizainą, suteikti žaismingumo ir vizualinio žavesio. Puiki kokybė, organinė tekstūra ir didelis atsparumas pažeidimams papildo puikias estetines savybes, kurios jam suteikia geriausių dizaino ekspertų palankumą.

Šiandien norėtume su jumis pakalbėti apie kvarcitą ir iš šios medžiagos pagamintus stalviršius.

Kvarcito stalviršis – kuo šis akmuo ypatingas

Ši medžiaga yra metamorfinė uoliena, susidariusi perkristalizavus smiltainį, kuris kaitinamas žemės plutoje tektoninių plokščių slėgiu. Gauta struktūra išsiskiria savo išraiškinga spalva ir kontrastingų inkliuzų buvimu dėmių ir venų pavidalu.

Natūralus akmuo interjere visada atrodo nepriekaištingai, o jei jums reikia pasirinkti konkretų kvarcito atspalvį, būtinai apsvarstykite visas įmanomas galimybes, įskaitant baltą, pilką ir rausvą, su galimais mėlynos, žalios, geltonos ir rudos spalvos intarpais.

kvarcitas white macauba

Paveikslėlyje šio įrašo viršuje yra Macaubas White spalvos stalviršis. Tai gražus balkšvas kvarcitas. Jame matomos lengvos išilginės dramblio kaulo spalvos glazūros, o ploni linijiniai pilki dryžiai eina kartu su šiltu ir švytinčiu fonu.

Atminkite, kad kvarcito stalviršio pasirinkimui yra daugybė šio akmens variantų. Būtinai pasitarkite su „Veritas ana“ specialistais apie vieną ar kitą šio akmens savybę, nuo kurios tiesiogiai priklauso kvarcito stalviršio kaina.

kvarcito stalviršis

Kvarcito stalviršis – privalumai

Anot dizainerės Sarah Robertson, svarbiausi kvarcito pranašumai yra jo natūrali kilmė, optimalus kietumas ir rūšių įvairovė. Tai gražiai papildo modernų virtuvės interjerą, suteikiant jam elegancijos ir ypatingo spindesio.

Jis atsparus pažeidimams, ypač terminiams pažeidimams, tačiau ilgą laiką veikiant šilumai, jo paviršiuje gali atsirasti pažeidimų, todėl geriau iš anksto pasirųpinti padėklais karštiems puodams ir keptuvėms – tai yra protingas būdas apsaugoti stalviršį.

Kvarcito stalviršis – trūkumai

Aukštos kokybės medžiaga visada yra brangi, tačiau reikia atsiminti, kad beveik neįmanoma pažeisti gero kvarcito vientisumo namų sąlygomis. Jei nuspręsite įsigyti pigų analogą, greičiausiai netrukus susidursite su įbrėžimų, dėmių ir įtrukimų atsiradimu.

Kvarcito stalviršio priežiūra

Tai priklauso nuo jūsų pasirinktos medžiagos rūšies: kvarcito stalviršio priežiūros sąlygos priklauso nuo daugelio veiksnių. Yra kvarcito akmens rušių, kurioms praktiškai nereikia priežiūros, tačiau yra ir tokių, kurioms reikia kasmet atnaujinti paviršių. Norėdami, kad kvarcito salviršio paviršius būtų visuomet kaip naujas, būkite atsargūs su rūgščiu ir riebiu maistu, o jei kuris nors iš jų patektų ant stalviršio paviršiaus, nedelsdami nuvalykite!

Reguliariam valymui naudokite minkštą šluostę ir švelnią dezinfekavimo priemonę. Prieš pirkdami, būtinai pasitarkite su pardavėju apie medžiagos priežiūros specifiką.

Papildoma informacija

Kvarcitas yra labai sunkus akmuo, kurį profesionaliai turi sumontuoti licencijuotas rangovas. Kiekviena konkreti kvarcito akmens rūšis turi savo ypatybes, todėl prieš pirkdami atidžiai išanalizuokite kiekvieną iš jų ir įvertinkite jos savybes.

Kurdami virtuvės dizaino projektą, atidžiai apsvarstykite kiekvieno elemento pasirinkimą, nes svarbu ne tik spalvų schema, bet ir visos naudojamos medžiagos, ypač  tos, iš kurių gaminami stalviršiai.

Jei pasirinkote kvarcitą (kuris nėra visiškai tas pats, kas kvarcas), tuomet jūsų sprendimą galima drąsiai vadinti teisingu: tai aukštos kokybės ir patvari medžiaga, kuri taps naudinga ir ilgalaike investicija jūsų namų interjere.

„Veritas ana“ specialistai suteiks jums visą informaciją, kad jūsų kvarcito stalviršis taptu jūsų geriausiu pasirinkimu.