4033 Rugged Concrete

Kvarco stalviršiai: savybės ir kaina

Kvarco stalviršiai yra aukštos kokybės, mažai priežiūros reikalaujantis stalviršių variantas, kuris, be abejonės, yra vienas populiariausių pasirinkimų rinkoje. Bet ar kvarciniai stalviršiai yra verti savo kainos? Kviečiame susipažinti su kvarco stalviršių savybėmis ir kaina.

Kas yra kvarcas?

Kvarco stalviršiai iš tikrųjų nėra sudaryti iš 100 procentinio kvarco, tai techninio/dirbtinio akmens sprendimas. Kvarco akmens jame yra apie 95 proc. Dažniausiai, natūralaus akmens išvaizdai išgauti, stalviršio medžiaga gaminama šlifuojant kitų rūšių akmens daleles ir derinant jas su derva, pigmentais. Šis procesas leidžia gamintojams sukurti įvairias spalvas ir dizainą.

Kvarciniai stalviršiai, pagaminti iš vieno iš tvirčiausių mineralų žemėje, yra neabejotinai vienas iš patvariausių pasirinkimų virtuvėms.

Stalviršių pasaulyje pagrindinis kvarcinio stalviršio konkurentas yra granitas. Jie abu priklauso aukščiausios klasės stalviršių grupei ir turi panašius kainų rėžius.

Kažkada didžiausias kvarcinių stalviršių minusas buvo tai, kad jam trūko raštų ir spalvų variantų, kuriuos įprastai gauname iš natūralaus akmens. Tačiau dabar tai tapo visiškai nebesvarbu, kuomet kvarco akmens gamintojai siūlo tokį platų spalvų, raštų asortimentą, kad net sunku patikėti, jog šis akmuo yra dirbtinis.

caesarstone symphony grey

Kvarco stalviršio kaina

Vidutinė kvarco stalviršio medžiagos kaina yra apie 450 eurų už kvadratinį metrą. Kai kurie kainuoja perpus pigiau (250 eurų), kiti – brangiau (700 eurų). Kodėl kainos skiriasi? Kaip ir bet kokios kitos medžiagos stalviršiui pasirinkimo atveju, kaina skirsis atsižvelgiant į gamintoją, stalviršio montavimo vietą, bendrą jūsų projekto kvadratinių metrų kiekį, frezuojamų angų kiekį ir pasirinktą kraštų apdailą. Skirtingų gamintojų kvarco akmens sprendimai nėra vienodai geri, todėl, jei norite išlaikyti savo investicijas ilgą laiką, tikriausiai būtų protinga pasirinkti aukštesnės kokybės stalviršį.

Medžiagos apdirbimo ir montavimo kaina yra maždaug lygi granito kainai, tačiau galų gale sutaupysite pinigų ir laiko, nes nereikės reguliariai impregnuoti ir atnaujinti savo stalviršių.

Pabaigai

Žinoma, tikslus gaminių matavimas yra labai svarbus etapas, lemiantis galutinę įdiegtų gaminių vizualinę išvaizdą. „Veritas Ana“ specialistų tikslas, kad klientas daugelį metų džiaugtųsi savo pasirinktu akmens sprendimu ir kad produktai visada atrodytų puikiai ir būtų patogūs naudoti. Akmens stalviršis yra vienas iš brangiausių virtuvės ar interjero dekoravimo komponentų, todėl tokių darbų patikėjimas „mėgėjams“ tampa brangiu iššūkiu, norint ištaisyti jų padarytas klaidas.

Kviečiame aplankyti bene didžiausią Lietuvoje dirbtinio ir natūralaus akmens galeriją. Mus rasite: Pramonės g. 97, Vilnius.