lapitec-straipsniui

Lapitec® – dirbtinio granito akmens sprendimai vonios kambariui

Lapitec® dirbtinio granito akmens plokštės idealiai tinka vonios paviršiams, nes ši medžiaga yra neakyta, jos kietas paviršius yra atsparus dėmėms, pelėsiui, drėgmei ir bakterijoms.
Be to, Lapitec® pasižymi antibakterinėmis savybėmis bei lengva priežiūra. Šios savybės yra neatsiejamos siekiant puikaus sprendimo vonios apdailai ir paviršiams, derinant eleganciją ir natūralaus akmens charakterį.
Plačios apdailos ir spalvų galimybės kartu su galimybe naudoti didelio formato akmens plokštes ir sukurti sprendimus su nematomomis siūlėmis. Lapitec® suteikia dizaineriams ir architektams laisvę ir dizaino lankstumą kuriant įvairius vonios kambario paviršius, grindų ir sienų dangas, stalviršius ir dušo padėklus.
Lapitec® dirbtinio granito akmens plokštės gali būti funkcionaliai naudojamos kaip įvairių vonios paviršių, grindų ir stalviršių dangos. Be to, jie idealiai tinka dušo padėklų gamybai, įmontuotoms kriauklėms ir kriauklėms bei stalviršiams, pagamintiems naudojant vieną dirbtinio akmens plokštę, t.y. kiauklę suformuojant iš to paties akmens pačiame stalviršyje.

Didelio formato dirbtinio akmens plokščių galimybės ir nematomos siūlės užtikrina eleganciją ir funkcionalumą kiekvienam pritaikymui.

Spalvos ir apdaila

 

Rekomenduojame daugiausiai pirkėjų susižavėjimo sulaukusius „Lapitec®“ dirbtinio granito akmens apdailos variantus: „Satin“ ir „Lux“, šilkiniai blizgios tekstūros, puikiai tinka vonios apdailai ir paviršiams.
Abi apdailos medžiagos yra atsparios įbrėžimams, trinčiai bei vandeniui.
Spalvos nuo juodos „Antracite“ iki baltos „Bianco Polare“, įkvėptos natūralaus akmens paviršiaus elegancijos.
Keletas spalvų pavyzdžių:

Kodėl verta rinktis Lapitec® vonios kambario paviršiams?

• kalibruoti 12, 20 arba 30 mm storiai
• visiškai neakytas paviršius
• atsparus pelėsiui ir bakterijoms
• lengva valyti
• antibakterinis
• atsparus drėgmei
• matmenų stabilumas
• visiškai atsparus oro sąlygoms
• atsparūs rūgštims ir šarmams
• atsparus įbrėžimams
• atsparūs karščiui ir aukštai temperatūrai
• atspari dėmėms
• pasižymi neabsorbuojančiom savybėm

Tai kodėl verta rinktis Lapitec®?

Lapitec® – Puikus itališko stiliaus pavyzdys.
Lapitec® yra novatoriška dirbtinio granito akmens plokštė. Galimi didelio formato plokščių sprendimai, vienija estetinio dizaino patrauklumą ir puikias mechanines bei fizines porceliano savybes su elegancija, praktiškumu, spalvomis ir tipiškomis natūralaus akmens apdailomis.

Lapitec® – tai dirbtinio granito akmens paviršius, galintis pasiūlyti bene didžiausią dydį rinkoje. Jis gaminamas XXL plokštėse, kurių kalibruotas storis yra 12, 20 arba 30 mm.
12 ir 20 mm storis garantuoja 3365×1500 mm (5,05m2) plokštės dydį, o 30 mm plokštės užtikrina 1460×3365 mm (4.91m2) plokštės dydį.

Lapitec® universalumas

Lapitec® siūlo tinkamiausius ir įvairiausius konstrukcijos ir baldų sprendimus, atitinkančius dizainerių reikalavimus. Su Lapitec® lengva dirbti ir galima panaudoti daugybėje projektų: nuo vidaus ir išorės apdailos iki šaligatvių, nuo virtuvės viršaus iki lauko fasadų.

Lapitec® atsparumas aplinkos veiksniams

Lapitec® dirbtinio granito akmens paviršius pasžymi tuo, kad yra neakytas ir todėl atsparus dažymui, pelėsiui ir bakterijoms. „Lapitec®“ atsparumas šiems faktoriams reiškia, kad jį lengva prižiūrėti.

Lapitec® – ilgalaikis sprendimas

Lapitec® yra ilgalaikis produktas, atsparus oro sąlygoms. Kiekviena plokštė yra atspari rūgštims, šarmams, dėmėms, ugniai, šalčiui ir UV spinduliams. Jis taip pat atsparus „graffiti“ menui naudojamiems dažams.

Lapitec® myli gamtą

Lapitec® gaminamas maksimaliai gerbiant tiek žmones, tiek aplinką. Jis yra visiškai inertinis, kuriame nėra dervų ar naftos produktų.