Natūralaus ir dirbtinio akmens panaudojimas namų interjere

Natūralaus ir dirbtinio akmens panaudojimas namų interjere

Natūralaus ir dirbtinio akmens panaudojimas namų interjere
Travertino akmens virtuvės sala

Natūralaus ir dirbtinio akmens panaudojimo būdai namų interjere yra beribiai. Tvirtas, rustic stiliaus ir gamtai draugiškas natūralus ar dirbtinis akmuo turi natūralų žavesį. Naudojamas interjere, akmuo erdvėms suteikia nesenstančią ir elegantišką atmosferą.

Natūralūs akmenys yra universalūs ir suteikia interjerui aiškią tekstūrą. Kiekvienas akmuo pasižymi skirtingomis savybėmis ir gali jūsų interjerui suteikti tik jam būdingo žavesio. Nesvarbu, ar tai būtų elegantiškasis itališkas marmuras, senovės prabanga alsuojantis travertinas, patvarus ir ilgaamžiškas kvarcitas ar granitas, permatomas oniksas ar naujausiomis technologijomis alsuojantis dirbtinis akmuo –  akmuo interjere sukuria prabangos, patvarumo jausmą ir plačias pritaikymo galimybes.

Nors granitas, kvarcas ir marmuras yra dažniausiai naudojami natūralūs akmenys, interjero dizaineriai daugelį metų eksperimentavo su tokiomis akmens rūšimis kaip travertinas, kvarcitas, dirbtinis kvarco akmuo arba labradoritas. Akmens gamtoje gausu ir jis dažnai naudojamas ekologiškų pastatų projektuose, nes yra ekologiškai tvarus. Jame nėra kenksmingų medžiagų ar toksinų ir jį galima saugiai naudoti tiek patalpose, tiek lauke. Tai taip pat yra medžiaga, kurią galima perdirbti ir prikelti naujam gyvenimui, o tai sumažina bet kokį neigiamą poveikį ekosistemai.

Natūralaus ir dirbtinio akmens panaudojimo būdai : Grindų danga

Granitas, marmuras, kalkakmenis ir travertinas yra vieni iš dažniausiai naudojamų natūralių akmenų grindims. Jie yra tvirti, patvarūs ir reikalauja minimalios priežiūros. Natūralios medžiagos sukuria jaukią atmosferą namuose. Jei esate nusiteikęs eksperimentuoti, sumaišykite spalvas ir tekstūras, pasirinkite iš gausios dirbtinio akmens paletės unikalius sprendimus, kad gautumėte savo individualumą atskleidžiantį interjerą. Kvalifikuoti „Veritas Ana“ akmens specialistai gali sukurti akmens inkrustacijos šedevrus, naudodami skirtingų spalvų granitą, dirbtinį akmenį arba marmurą.

Natūralaus-kvarcito-Ice-Quartz-grindų-danga-1-360x250

Akmens panaudojimas atviro tipo lentynoms

Apsvarstykite galimybę naudoti akmenį, pvz., Granitą, marmurą arba dirbtinio akmens sprendimus, atviro tipo lentynoms interjere. Lentynos iš akmens yra ne tik funkcionalios, bet ir lengvai prižiūrimos; jie taip pat suteikia estetinę vertę erdvėms. Akmens lentynų eilės virtuvėje sukuria erdvės ir atvirumo pojūtį, kurio nepasiekiama uždarytose spintelėse.

akmeninė lentyna
Caesarstone® Rugged Concrete™

Virtuvės stalviršiai ir sienelės

Granitas, kvarcitas ir dirbtinis akmuo yra tvirti ir neakyti akmenys, o tai yra pats geriausias pasirinkimas virtuvės stalviršiams ir sienelėms. Jie gali būti lengvai valomi ir yra labai patvarūs. Dirbtinio akmens sprendimų net nereikia impregnuoti! Pabandykite sukurti sieninę mozaiką pasirenkant dviejų skirtingų spalvų akmenis. Taip turėsite unikalų interjero elemento variantą, kuris bus skirtas tik jums. Valgomojo stalas su akmeniniu paviršiumi gali padėti įsileisti žemės gelmių dvelksmą į savo namus.

kvarcito stalviršis veritas ana
Kvarcitas

Aksesuarai iš akmens

Akmens dirbiniai, tokie kaip skulptūros, židinio apdailą, paveikslai ir lempos, pagaminti iš natūralaus ar dirbtinio akmens, gali būti puikūs aksesuarai bet kurioje namų zonos erdvėje. Jei mėgstate augalus ir turite sodą savo namuose, tuomet galite pasirinkti granito vazonus. Šie vazonai yra ne tik ilgaamžiai, bet ir atsparūs vandeniui. Todėl jais galėsite džiaugtis visais metų laikais. Dirbtinio akmens, travertino ar marmuro plokštės gali būti naudojamos kaip sienų akcentai arba kaip intarpai jūsų interjero balduose.

Marmuro granito zidinio apdaila-1