naturalaus_ir_dirbtinio_akmens_stalvirsis_kuri_pasirinkti-1-750x500 (1)

Naturalaus ir dirbtinio akmens stalviršis – kurį pasirinkti?

Virtuvės ar vonios kambario stalviršio pasirinkimas yra nepaprastai svarbus, atsakingas ir įdomus procesas. Jūsų pasirinktas stalviršis sukurs ne tik patogią naudojimui ir skoningai įrengtą aplinką, bet ir atskleis jūsų namų subtilumą ir grožį.

Tinkamai pasirinktas natūralaus ar dirbtinio akmens stalviršis tarnaus ilgus metus ir džiugins jus savo patvarumu ir elegancija. Ne tik turėsite skoningą ir stilingą kambario zoną, bet ir tinkamai pasirinkus, galėsite ilgai džiaugtis lengva stalviršio priežiūra, higiena bei švara. Nežinote kuris natūralus akmuo tinka jūsų virtuvės ar vonios kambario stalviršiui? Mes esame tam, kad padėtume.

Yra daugybė įvairių prabangių akmens masės stalviršių, kurie puikiai tiks jūsų virtuvėje. Mes padėsime jums apsispręsti, papasakodami apie 4 akmens virtuvės ir vonios kambario stalviršių tipus, kurie sukuria funkcionalią ir stilingą erdvę.

Populiarusis granitas

Granitas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Šis aukščiausios klasės akmens masės stalviršis pribloškia savo žavinga spalvų tekstūra, bei atsparumu įbrėžimams. Granitas turi platų raštų ir spalvų pasirinkimą. Yra ekonomiškas, ilgaamžis, turintis antibakterinių savybių, atsparus šalčiui, staigiam temperatųros pokyčiui, UV spinduliams ir plačiai naudojamas. Tai tik keletas priežasčių, dėl kurių granitas tapo vienas iš populiariausių akmens sprendimų viso pasaulio virtuvėse ir vonios kambariuose. Granitas yra akytasis akmuo, todėl norint, kad stalviršis būtų ilgaamžiškas, jus džiugintų ir atrodytų visuomet kaip naujas, butinas speciali jo priežiūra.

Itališkas granitas Steel grey

Dirbtinis akmuo „Dekton®“

„Dekton®“ dirbtinio akmens gaminiai savo patvarumu nenusileidžia natūraliam granitui. Nors ir kiti paviršiai yra atsparūs dėmėms, tačiau Dekton® antibakterinės struktūros paviršius yra puikus to įrodymas. Jam visiškai nebaisos net labiausiai įsisenėjusios vyno, kavos, rūdžių dėmės – jos, nuo šio dirbtinio akmens paviršiaus, yra lengvai nuvalomos. Dekton® yra atsparus cheminėms medžiagoms ir hidrolizei, todėl nereikės jaudintis,kad netyčia apliejus šį stalviršį balikliu ar orkaitės riebalų šalinimui skirtu valikliu ir stalviršis liks sugadintas. Taip pat šis dirbtinis akmuo pasižymi dideliu atsparumu staigiam temperatūros pokyčiui, UV spinduliams ir šalčiui.

dekton vera info

Marmuro stalviršiai

Kas nesijaustų prabangiai sedėdamas šalia elegantiško marmurinio stalviršio? Šis akmuo naudojamas puošniose rezidencijose ir rūmuose visame pasaulyje. Stalviršiai iš natūralaus marmuro akmens vertinami dėl nepriekaištingos estetikos ir nepaprasto grožio. Jis plačiai žinomas dėl savo turtingos išvaizdos ir prabangaus stiliaus, kurį galima pritaikyti betkuriame namo kambaryje. Jei norėtumėte, kad jūs ir jūsų svečiai, pasijustų lyg ištaigingoje viloje, tada jums puikiai tiks marmurinis stalviršis. Tačiau marmuras yra jautrus subraižymams ir dėmėms ir reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros nei kiti akmens masyvo stalviršiai. Reguliari, tačiau nesudėtinga priežiūra ir paviršiaus valymas specialiomis priemonėmis yra būtini, norint,kad šis akmuo tarnautų ilgai ir visuomet atrodytų puošniai.

Kavos staliukas (3) (1)

Kvarcitas – nepainiokime su kvarcu

Dievinate marmuro išvaizdą, bet norite kažko labiau išraiškingesnio? Savo estetinėmis savybėmis labai panašus į marmurą yra jo pusbrolis kvarcitas. Kvarcitas pasižymi gražiu akmens gijų raštu bei ypatingu tvirtumu.Šis natūralaus akmens stalviršis yra labai patvarus, nes pakenčia mechaninį spaudimą, atsparus karščiui, įbrėžimams ir kitai žalai. Kvarcitas yra ilgalaikis pasirinkimas jūsų virtuvės ar vonios kambariui.

Ieškote daugiau natūralaus ar dirbtinio akmens pasirinkimų savo virtuvei ar vonios kambariui? Peržiūrėkite mūsų siūlomus natūralaus ir dirbtinio akmens sprendimus bei jų spalvų ir raštų įvairoves.

Metropolitan-Chestnut-Hill_004-2