Sofia-Cuprum-750x500

NEOLITH® dirbtinio akmens paletė pasipildė 4 spalvomis

Neolith® 3/4 colių (20 mm) storio dirbtinio akmens paletę papildė naujos spalvos – „Pietra Di Piombo Silk“, „Estatuario 01 Polished“, „Calacatta Polished“ ir „Basalt Grey Satin“.

„Calacatta“ ir „Estatuario 01“, anksčiau 20 mm storio dirbtinio akmens paviršių kolekcijoje buvo galima įsigyti tik matiniu „Silk“  paviršiumi. Tačiau dabar, visi mėgstantys subtilų blizgesį, turi galimybę įsigyti šių spalvų dirbtinio akmens Nanotech technologijos būdu poliruotus paviršius. Neolith® rekomenduoja šiuos blizgius marmuro paviršius  naudoti virtuvės zonose  ir vonios kambariuose.

Estatuario 01 Polished
Estatuario 01 Polished
Calacatta Polished
Calacatta Polished

„Pietra di Piombo“ yra vidutiniškai pilkas neutralus atspalvis, turintis „Silk“ apdailą, o „Basalt Grey“, turintis „Satin“ apdaila, yra tamsesnis atspalvis su natūralaus akmens išvaizda.

Pietra Di Piombo Silk
Pietra Di Piombo Silk
Basalt Grey Satin
Basalt Grey Satin

Taip pat tarp 20 mm storio Neolith plokščių yra trys naujausios gamintojo spalvos. Neutralus-pilkas  „New York-New York” imituoja akmenį ir betoną, o „Just White“, savaime suprantama neutrali balta, rekomenduojama elegantiškiems ir šiuolaikiniams virtuvės stalviršiams ir kavos staliukams. „Sofia Cuprum“, naujas vardas Neolith® „ Steel“ kolekcijoje, yra metalo išvaizdos ir plieno apdailos.

New York New York
New Yprk New York
Sofia Cuprum
Sofia Cuprum

Neolith®  20 mm kolekcija yra 320 x 162,5 cm matmens dirbtinio akmens  ploštės, ir gali būti supjaustytos pagal dydį, kad atitiktų norimo projekto specifikacijas. Visi Neolith® dirntinio akmens sprendimai yra atsparūs vandeniui, atsparūs įbrėžimams ir aukštai temperatūrai, ir kiekvienoje plokštėje yra iki 52% perdirbtų medžiagų kiekio. Neolith®  tinka daugeliui išorės ir interjero sprendimų, įskaitant stalviršius, intensyvaus judėjimo zonas, fasadus, sienų plokštes ir lubas.