neolith2-750x500

Neolith dirbtinis akmuo- 5 faktai, kuriuos turėtumėte žinoti

Neolith yra naujos kartos dirbtinis akmuo, su plačia spalvų palete ir galimybe rinktis iš didelio formato plokščių, kurias galima supjaustyti taip, kad derėtų bet kokiam virtuvės, vonios ar kitos namų zonos projektui.

1 – Neolith® dirbtinis akmuo yra ekologiškas ir ilgaamžis ir jam suteikiama 15 metų garantiją todėl galite likti ramūs, kad jūsų investicija bus draugiška aplinkai ir maksimaliai apsaugota.

neolith zaha stone veritas ana 01

2 – Neolith® dirbtinis akmuo yra atsparus dėmėms. Skirtingai nuo marmuro, betono, granito ar pan., Neolith dirbtinis akmuo nėra porėtas. Net baltos spalvos Neolith® dirbtinis akmuo yra puikus pasirinkimas bijantiems, kad akmuo bus pažeistas dėmių ir sunku bus jį prižiūrėti. Tai taupo laiką, pinigus ir nesukelia papildomo galvos skausmo – jau nekalbant apie rūpesčius dėl kavos ir raudonojo vyno dėmių ant jūsų nuostabaus virtuvės stalviršio!

neolith basalt grey veritas ana

3 – Neolith® dirbtinis akmuo yra universalus. Neolith® gali būti naudojamas ne tik virtuvės stalviršiams (12 mm storio), bet ir plonesniu  formatu (5 mm), kuris naudojamas kaip sienų, spintų ir grindų danga. Galima įsigyti iki 35 skirtingų spalvų, tiek 12 mm, tiek 5 mm storio, o tai užtikrina puikią sąjungą – ypač patrauklią minimalistinei ar šiuolaikinei išvaizdai.

Neolith-Zara-640x500

4 – Neolith® dirbtinis akmuo yra patvarus. Kadangi paviršius yra toks ilgaamžis, jis yra labai atsparus karščiui. Šis paviršius taip pat yra labai atsparus įbrėžimams ir trinčiai.

basaltgrey neolith veritas ana

5 – Neolith® dirbtinis akmuo gali pasiūlyti konkurencingą kainą. Natūralaus granito ir marmuro stalviršiai yra taip pat įstabūs, tačiau jų kaina gali pasirodyti pernelyg didelė.s