zaha-stone-Neolith-480x500

Neolith® dirbtinio granito akmuo – Zaha Stone kolekcija

Tipas :                                Įvairių paviršių danga.

Panaudojimas:                 Baldai, sienų danga, grindų danga, stalviršiai, fasadai.

Formatai:                           Plytelės ir plokštės.

Spalvos:                            Grey stone

Neolith®  Zaha Stone – įkvėpimas gyvenimui

Neolith Zaha Stone, įkvėptas garsios architektės Zaha Hadid, yra šiuolaikinis Irano pilkojo akmens pavyzdys. Praktiškai nesunaikinamas ir  kompaktiškas „Zaha Stone“ paviršius pasižymi turtingesniu pramoniniu pilkos spalvos tonu, bei baltomis venomis fone. Persų kultūros įkvėptas akmuo yra 6 mm ir 12 mm storio Silk paviršiumi.

Neolith yra dirbtinio akmens paviršiaus lyderis pasaulyje. „The Size “ – 2009 m.įkurta revoliucinė įmonė, remiasi savo specialistų, turinčių daugiau nei 40 metų patirtį natūralaus akmens pramonėje, patirtimi.

neolith zaha stone veritas ana 01

Neolith®  Zaha Stone dirbtinio akmens privalumai

Neolith Zaha Stone dirbtinio akmens  paviršiai yra ypač atsparūs įbrėžimams ir trinčiai, pasižymi neįtikėtinai mažu akytumu, todėl iš esmės yra atsparūs dėmėms. Taip pat visi Neolith dirbtinio akmens paviršiai pasižymi atsparumu UV spinduliams ir ypatingai aukštu atsparumu karščiui. Neolitas atsparus cheminėms medžiagoms ir valymo priemonėms, tokioms kaip baliklis ar amoniakas, tačiau šios valymo priemonės nėra reikalingos šio dirntinio akmens valymui. Kasdieniniam valymui tiesiog pašalinkite nešvarumus muilu ir šiltu vandeniu. Neolith taip pat yra sertifikuotas NSF, kaip ypač saugus kontaktui su maistu.

Neolith dirbtinio akmens  paviršiams suteikiama 10 metų gamintojo garantija ir jų nereikia impregnuoti. Be to, „The Size“ siūlo patvarius ir ilgaamžius produktus, kuriems reikia minimalios priežiūros.

Dėl savo lengvumo ir didelių matmenų tai yra ideali medžiaga renovacijos projektams, nes jas galima naudoti tiesiai ant jau esančio paviršiaus, kad būtų sutaupytos išlaidos ir darbo laikas.

Taip pat galima įsigyti pasirinktinių dydžiųJūsų išskirtiniams projektams.

neolith zaha stone veritas ana 03

Neolith  Zaha Stone dirbtinio akmens tekstūra

Dėka specialios technologijos, Neolith Zaha Stone  dirbtinio granito akmens plokščių tekstūrą yra labai švelni, kurią yra maloni liesti. Tai sukuria jaukumo ir subtilumo jausmą, kad paviršiai būtų šilkiniai, tai vadinamoji  Neolith ® Silk dirbtnio akmens apdaila.

Neolith  Zaha Stone dirbtinio akmens plokščių storis

Viena iš savybių, išskiriančių Neolith, yra tai, koks jis plonas; jo storis yra 3, 6, 12 ir 20 mm. Jų naudojimo skirtumas skiriasi atsižvelgiant į projekto paskirtį.

Baldams ir vidaus apdailai rekomenduojama naudoti 3 mm; grindų (vidaus ir išorės) ir išorės (pvz., ventiliuojamų fasadų) grindims rekomenduojama naudoti 6 mm; kadangi 12 mm yra skirta reiklesniems gaminiams, pavyzdžiui, virtuvės stalviršiams, naudoti.

Norėdami sužinoti daugiau apie Neolith Zaha Stone dirbtinio akmens galimybes , spustelėkite čia.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie sukepintą akmenį, susisiekite su UAB Veritas Ana specialistais.