Caesarstone® - tai unikalūs įvairių paviršiaus tekstūrų apdailos sprendimai, padėsiantys Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie projekto erdvių.

Смотрите фотогалерею

Caesarstone® paviršius

Caesarstone® paviršiai yra medžiagų junginys, kurio sudėtį sudaro 93% natūralaus kvarco, kas suteikia nepaprastą eleganciją, atsparumą išoriniam poveikiui ir il..

Больше

Caesarstone® paviršiaus tekstūra

Caesarstone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo..

Больше

Caesarstone® paviršiaus atsparumas

Caesarstone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias ga..

Больше

Caesarstone® paviršiaus dydžiai

Caesarstone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra „Standartinio“ formato - 144x306 cm kai plokštės storis yra 3 ..

Больше

Caesarstone® atsparumas šilumos pokyčiams

Caesarstone® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai (iki 150°C; ne degimo) temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas, tačiau k..

Больше

Caesarstone® paviršiaus kraštinių dizainas

Yra nepaprastai daug siūlomų Caesarstone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su Jūs..

Больше
.
.