Dekton® - tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

Смотрите фотогалерею

Dekton® paviršiaus dydžiai

Dekton® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo (dydis iki 320x 144 cm; storis iki 0.8 / 1.2 / 2.0 cm) Naujausio dizaino virtuvės, von..

Больше

Dekton® antibakterinės savybės

Nors kiti paviršiai yra atsparūs dėmėms, tačiau Dekton® antibakterinės struktūros paviršius yra puikus to įrodymas. Net labiausiai užsisenėjusias dėmes, pavyzdž..

Больше

Dekton® atsparumas šalčiui ir staigiam temperatūros pokyčiui

Dekton® dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 300°C; ne degimo) temperatūrai (iki 300°C; ne degimo) – jo paviršius nesilydo, neskilinėja nei kitaip pasižeidžia,..

Больше

Dekton® atsparumas trinčiai ir ilgaamžiškumas

Dekton® yra labiausiai atsparus įbrėžimams paviršius mūsų rinkoje – maisto pjaustymas peiliu ant šio paviršiaus taps kasdienybe-Jūs užmiršite pjaustymo lentutes..

Больше

Dekton® paviršiaus savybės mechaniniam poveikiui

Dekton® savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad Dekton® paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios me..

Больше

Dekton® paviršiaus spalvos ilgaamžiškumas bei atsparumas UV spinduliams

Dekton® dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl Dekton® puikiai tinka nau..

Больше
.
.