Stone Italiana® - tai modernus požiūris į kasdienybę gaminant tai kas yra praktiška, spalvinga ir gražu. Tai naujų sprendimų įgyvendinimas gaminant tokius paviršius, kurie išlieka ilgaamžiai, atsparūs žalingam mechaniniam poveikiui, nedidelio storio ir mažo svorio. Tai naujų tekstūrų ir spalvų paviršiams gausa, padėsianti Jums maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.

Смотрите фотогалерею

Stone Italiana® Quartz paviršius

Stone Italiana® Quartz inžinierių sukurti paviršiai – tai natūralaus kvarco medžiagų junginys, turintis begalinę įvairovę spalvų tonų ir paviršiaus rašto tekstū..

Больше

Stone Italiana® paviršiaus dydžiai

Stone Italiana® Quartz dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra „Standartinio“ formato - 140x305 cm kai plokštės sto..

Больше

Stone Italiana® Quartz paviršiaus tekstūra

Stone Italiana® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie s..

Больше

Stone Italiana® Quartz paviršiaus atsparumas

Stone Italiana® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias..

Больше

Atsparumas šilumos pokyčiams

Stone Italiana® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas. Juos puikiausiai tinka naudo..

Больше

Stone Italiana® Quartz paviršiaus kraštinių dizainas

Yra nepaprastai daug siūlomų Stone Italiana® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su ..

Больше
.
.