Technistone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių. Tai puikus sprendimas Technistone® kvarco paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, bet ir komercinės patalpų įrengime - grindų ir sienų dangoms dekoruoti.

Смотрите фотогалерею

Technistone® paviršius

Technistone® aukštos kokybės paviršiai - tai unikaliai suderintas natūralaus kvarco ir jį didelio suslėgimo jėga „surišančiųjų“ medžiagų junginys, kas suteikia ..

Больше

Technistone® paviršiaus dydžiai

Technistone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra „Standartinio“ formato - 140x304 cm kai plokštės storis yra 3 ..

Больше

Technistone® paviršiaus tekstūra

Technistone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo..

Больше

Technistone® paviršiaus atsparumas

Technistone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias ga..

Больше

Atsparumas šilumos pokyčiams

Technistone® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai (iki 150°C; ne degimo) temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas, tačiau k..

Больше

Technistone® paviršiaus kraštinių dizainas

Yra nepaprastai daug siūlomų Technistone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su Jūs..

Больше
.
.