samoningas dizainas

Sąmoningas dizainas ir dirbtinis akmuo – kas tai?

„Sąmoningas dizainas“ – tai dizainas, sukurtas iš betarpiškai susietos sąmoningumo ir holistinės filosofijos erdvės, kurių tikslas – padėti gamtos pasauliui ir mūsų bendruomenėms klestėti.

Taigi, jūs norėtumėte atsinaujinti savo namus ar ofisą, bet norite, tvarių ir ekologiškai draugiškų sprendimų gamtai? Yra daugybė pasirinkimų su tradiciniais paviršiais, kurie taip pat yra ekologiški. Palengvinkite savo paieškas su mūsų siūlomais vienais iš daugelio  ekologiškais, draugiškais aplinkai dirbtinio akmens variantais.

Neolith®

neolith basalt grey veritas ana

Neolith® dirbtinis granito akmuo didžiuojasi tuo, kad yra 100% ekologiškas, gaminamas naudojant aplinką tausojančias technologijas. Neolith® – dirbtinis akmuo yra tvariai ir atsakingai sukurtas naudojant aukščiausio lygio technologijas. Šis dirbtinis akmuo yra visiškai natūralus, susidedantis iš trijų skirtingų elementų grupių :

  1. Mineralai iš granito
  2. Mineralai iš kvarco ir silicio dioksido
  3. Natūralūs oksidai

Tikslumas, kurįs naudojamas kuriant šįdirbtinį akmenį, užtikrina optimalų energijos suvartojimo ir žaliavų naudojimo efektyvumą. Galutinis produktas yra visiškai perdirbamas.

Dekton Trilium

dekton trilium veritas ana

„Dekton Trilium“ – tai itin ypatingas ir akį traukiantis dirbtinio akmens paviršius, sudarytas iš žaliavų mišinio. „Trilium“ yra ypatinga „Dekton“ serijos spalva, kuri, kaip ir „Neolith“, yra dirbtinis akmuo. „Trilium“ yra pirmasis ekologiškų spalvų variantas, pagamintas tik iš perdirbtų medžiagų.

„Trilium“ yra dirbtinio akmens paviršius, kuris ne tik įkūniją nuostabią estetiką, bet ir atspindi ilgaamžiškumą. Produktas gaminamas iš perdirbtų medžiagų, gautų iš savo gamybos proceso, pvz., išpjovos ir nebepanaudojamos gamybos atsargos, todėl jis yra ypač ekologiškai tvarus.

Silestone Eco Line

silestone eco line veritas ana

„Silestone“ „Eco Line“ yra (kaip nusako ir pats pavadinimas) ekologiškos prekės ženklo alternatyvos, pagamintos iš perdirbtų medžiagų. „Eco Line“ gaminama iš 50% perdirbtų medžiagų, tokių kaip veidrodis, stiklas, porcelianas, fajansas ir kvarco dulkės.

Produktai atspindi panašius paviršius, kurie šiuo metu yra prieinami statybai ir projektavimui, tačiau daugiau dėmesio skiriama aplinkos apsaugai ir ekologijai.

„Eco Line“ buvo sukurta po išsamių mokslinių tyrimų ir plėtros projektų. „Silestone“ pranešė, kad didžiąją savo metinių pajamų dalį investavo į šį moderniausią produktą.

Kaip ir kiti ekologiški paviršiai, šis gaminys taip pat gaminamas taip, kad būtų išlaikytas ilgas tarnavimo laikas, todėl jis yra labai tvarus.

Sąmoningas dizainas yra tai, ką mes vadiname darbu: integracinis interjero dizainas, kurio tikslas yra atspindėti ir puoselėti interjero sumanytoją ir savininką su gamtos alter ego fone. Kalbame ne tik apie gražią ir iš Pinterest paimtą vizualią idėją (nors tai yra įmanoma), nei apie projekto kainą. Vietoj to, kalbama apie erdvės pritaikymą unikalaus individo, kuris ten gyvena, poreikiams ir tikslams, bei apie pagarbą aplinkai, kurioje mes esame.