Silestone by Cosentino Loft Series - Brooklyn and Silver Lake

„Silestone By Cosentino“ kolekcija „Industrial Inspired Loft“

„ Silestone by Cosentino “

Silestone – pirmaujantis pasaulyje dirbtinio kvaco akmens prekės ženklas, praplėtė savo siūloma dirbtinio akmens spalvų paletę su „Loft“ serija, ypatingų spalvų asortimentu, kuris siūlo šviežią, šiuolaikišką betono ir cemento pramonės ir architektūros išvaizdą. Ši nauja serija į rinką pateko 2017 metais ir atiduoda duoklę įstabiems akmens ir metalų netobulumams įvairiuose senėjimo .

„Silestone Loft“ serija pasižymi nauja „Raw“ apdaila, sujungiančia meistriškai nebaigtą pramoninių medžiagų, pavyzdžiui, betono ir cemento, išvaizdą ir matinę tekstūrą, kuri yra lygi. Skirtingai nuo medžiagų, kurios įkvėpė „Silestone Loft“ serijos dizainą, „Silestone“ pasižymi neprilygstamu našumu, kuris skiriasi nuo natūralaus kvarco ypatumo:
• didelis atsparumas smūgiams ir įbrėžimams;
• dirbtinio akmens plokštės gaminamos dideliais formatais;
• ir pritaikymo įvairovė.

Silestone dirbtinis akmuo Veritas ana

Dvi naujos „Loft Collection“ spalvos:

Brooklyn: Intensyviai pilka ir kontrastinga. Spalva pasižymi ypatinga išvaizda, kuri atspindi tiek rustic, tiek elegantišku stiliumi.
Silver Lake: neutralus, bet drąsus atspalvis. „Silver Lake“ yra baltos spalvos su elegantiškais pilkais tonais.

„ Silestone Loft Collection“ dirbtinio akmens sprendimai puikiai pritaikomi tiek vonios, tiek virtuvės ar kitoms gyvenamosios ar intensyvaus judėjimo zonoms. Galima rinktis iš skirting storio dirbtinio akmens plokščių. Gaminiams taikoma 25 metų garantija.
Apie „Silestone® By Cosentino“

„ Silestone By Cosentino“, pasaulinio masto dirbtinio kvarco akmens lyderis. Dirbtinio akmens sprendimus sudaro daugiau kaip 90% natūralaus kvarco. Ši aukštųjų technologijų sukurta medžiaga yra labai atspari dėmėms, smūgiams, įbrėžimams ir karščiui. „ Silestone “ gaminamas naudojant technologiškai pažangų procesą „N-Boost“, kuris leidžia lengvai valyti ir lengvai prižiūrėti dirbtinio akmens kvarco paviršių, taip pat pasižymi plačia spalvų palete ir spalvų ryškumo intensyvumu. Silestone® dirbtinio kvarco akmens paletę sudaro daugiau nei 90 spalvų, keturios tekstūros ir keli skirtingi formatai. „Silestone®“ paviršiai puikiai tinka virtuvei, vonios kambariui ir pritaikoma net ir sudėtingiems pastatams, pvz., Viešbučiams, restoranams, ligoninėms, laboratorijoms ir t.t. „Silestone®“ taip pat turi savo eco-friendly perdirbta serija, vadinama „Eco Line“, kuri gaminama iš ne mažiau kaip 50% perdirbtų žaliavų