6 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie Neolith

2019-03-21

Kas yra Neolith?

Neolith yra lengvas, didelio formato dirbtinis akmuo. Dirbtinio akmens paviršiai populiarėja, nes dizaineriai ir architektai geriau susipažįsta su daugybe šios medžiagos privalumų. Pagamintas iš visiškai natūralių, perdirbamų produktų, tokių kaip susmulkintas akmuo, Neolith išgaunamas naudojant intensyvų šilumos ir slėgio procesą, kurio metu sujungiami elementai ir sukuria ilgaamžį ir tvirtą produktą, kuris yra lengvas, atsparus UV spinduliams ir yra labai universalus. Spalvų įvairovė: nuo akmens, medienos iki cemento imitacijos, Neolith pateikia daugybę pritaikymo galimybių.

Neolith dirbtinio akmens panaudojimo galimybės

Neolith tinka tiek komercinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms. Jo universalumas reiškia, kad jis gali būti naudojamas daugelyje patalpų zonų, pvz., virtuvės stalviršiuose arba galinėse sienelėse, tačiau jis taip pat tinka komerciniams projektams, pvz., išoriniai pastato apdailai ar didelio ploto grindims. „Neolith“ pastato eksterjeras yra atsparus vandalizmui, nes grafiti galima lengvai išvalyti, be to ši medžiaga atspari įbrėžimams ir UV spinduliams. Ji yra įvairių storių, o tai reiškia, kad esant galimybėms jis gali būti dedamas ant esamos medžiagos be griovimo, o tai sumažina išlaidas. Kitas svarbus skirtumas tarp Neolith ir kai kurių kitų paviršiaus gaminių (pvz., Kvarco) yra atsparumas UV spinduliams. Dėl šios priežasties jis tinka išoriniams pritaikymams, pvz., išorinei pastato apdailai ir lauko pavėsinėms, terasoms.

Neolith dirbtinio akmens kaina?

Neolith dirbtinio akmens kaina paprastai yra panaši į vidutinio ir aukštos klasės granito kainą ir dėl didesnio plokščių dydžio jis gali turėti mažiau sujungimų ir siūlių nei kitos medžiagos. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į Neolith dirbtinio akmens plokštės storį renkantis šį gaminį savo projektui. Tokiu atveju galite sutaupyti išlaidų, susijusių su sumažintomis griovimo ar senų medžiagų pašalinimo išlaidomis, kurios gali būti reikalingos panaudoti kitoms medžiagoms įsigyti ar įdiegti.

Ar Neolith dirbtinis akmuo yra patvarus?

Neolith dirbtinio akmens gaminys yra labai patvarus. Jūs galite paleisti, pavyzdžiui, atsuktuvą virš šio paviršiaus, o visos spalvos ir apdaila (išskyrus poliravimą) nepakeis savo pradinės išvaizdos. Be to, „Neolith“ yra labai atsparus karščiui, o tai reiškia, kad galite dėti karštus indus tiesiai ant jo paviršiaus. Ilgaamžiškumas kartu su lengvomis šio gaminio savybėmis ir atsparumu karščiui / UV spinduliams yra tai, kas pritraukia daugelį vartotojų. Su dideliu spalvų pasirinkimu, įskaitant marmuro kopiją, jis yra labai patrauklus mažai priežiūros reikalaujantis variantas.

Neolith dirbtinis akmuo = kokybė ir pasitikėjimas

Kaip ir bet kuris naujas produktas, jis palaipsniui įgyja daugiau pasitikėjimo ir pranašumo rinkoje. Yra daugybė paviršiaus pasirinkimo galimybių, tačiau „Neolith“ pats užsitarnavo savo gerą vardą, ypač architektūros ir dizaino bendruomenės, kaip tikrai novatoriško varianto, kuris siūlo kažką visiškai kitokio nei daugelis kitų pasirinkimų.

Ar Neolith dirbtiniam akmeniui suteikiama garantija?

Taip, Neolith dirbtiniam akmeniui sutekiama 10 metų garantiją.

neolith dirbtinio akmens paviršiai

neolith dirbtinio akmens paviršiai

Grįžti į straipsnių puslapį
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.