Elegance_Eco_Ash-_2_-750x500

TechniStone dirbtinis akmuo – mes už gamtą!

Visi TechniStone  dirbtinio akmens produktai yra ne tik aukščiausios kokybės, bet ir ekologiški. Tai taip pat patvirtina ir įteikti „žalieji sertifikatai“ ir siekiama, kad jų skaičius tik didėtų.

TechniStone® dirbtinis  akmuo sudarytas iš daugiau kaip 90% natūralių medžiagų! Jis yra pagamintas iš inertinių medžiagų (granulių – susmulkinto granito, kvarco ir kt.), Užpildų (mikronizuotų kvarco žaliavų), rišiklių (poliesterio dervos) ir neorganinio pobūdžio pigmentų.

Perdirbtų žaliavų naudojimas

Kai kuriuose  TechniStone® produktuose yra 20–70% perdirbtų žaliavų; taip Technistone padeda perdirbti trečiųjų šalių atliekas. Kaip tai veikia?

Veidrodžių duženų ir stiklo lakštų susmulkintos ir perrinktos liekanos pakartotinai panaudojamos maišant pigmentus kaip nešiklius. Visos pakavimo medžiagos taip pat yra ekologiškos – 100% perdirbtas PE arba kartonas.

TechniStone ® žalieji sertifikatai

Pastaraisiais metais gamta tapo TechniStone®  prioritetu, o dabar, kai mūsų pasaulyje įsigali tvari praktika, mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad tokios pozicijos laikomės jau dešimtmečius.

TechniStone® yra viena pirmųjų dirbtinio akmens  kompanijų, kurioms suteikti 2 prestižiniai ,,žalieji” sertifikatai:

„SCS Global Services“ – „Indoor Advantage Gold“

SCS Global Services – Recycled content

TechniStone® taip pat pelnė „Sveikatos produktų deklaraciją“ (HPD), kuri suteikia galimybę išsamiai atskleisti galimas chemines medžiagas, kurios kelia pavojų sveikatai gaminiuose, lyginant gaminių sudedamąsias dalis su įvairiais „pavojingos cheminės medžiagos“ sąrašais, kuriuos skelbia valdžios institucijos ir mokslo asociacijos.

technistone crystal anthracite veritas ana

„SCS Global Services“  sertifikatas

Visi TechniStone ® dirbtinio akmens produktai neišskiria jokių medžiagų, kurios gali neigiamai paveikti oro kokybę uždaroje erdvėje. TechniStone®  medžiagos atitinka griežčiausius standartus ir kriterijus pagal CA 01350 ir ANSI / BIFMA M7.1.

technistone calacatta veritas ana

„SCS Global Services“  sertifikatas

Perdirbamo gaminio sertifikavimas galioja tik tam tikriems TechniStone® produktams, kurie yra sertifikuoti ir suskirstyti į 4 kategorijas pagal gaminyje esančių perdirbtų ingredientų kiekį.

2017 m. „Technistone“ turėjo 26 sertifikuotus produktus, kuriuose yra ne mažiau kaip 20%, 30%, 40% arba 70% perdirbto produkto kiekio.

Ekonomiškas, ekologiškas ir elegantiškas

Ekologija ir aplinkos apsauga yra viena iš svarbiausių ir dažniausiai aptariamų temų, todėl nuspręsta išplėsti TechniStone® portfolio ekologiškų spalvų pasiūlymui. Ekologiški ir ekonomiški „Elegance“  dirbtinio akmens gaminių produktai yra vidutinio gruoblėtumo žemės spalvų tekstūra, turinti balto, pilkos ir smėlio atspalvius. Produktai yra sertifikuoti „SCS Global Services“, perdirbtų komponentų kiekis produkte yra 30%. Juos rasite „Elegance Eco Nev“, „Elegance Eco Zen“ ir „Elegance Eco Ash“ pavadinimu.

LEED sertifikavimas

LEED, arba „Leadership in Energy and Environmental Design“, keičia TechniStone®  požiūrį į tai, kaip planuojami, statomi, prižiūrimi ir eksploatuojami pastatai ir veikia bendruomenės. Pasauliniu lygiu LEED tapo labiausiai naudojamu trečiųjų šalių ,,žaliųjų” pastatų patikrinimui, o kasdien sertifikuojama  apie 1,85 mln. kvadratinių metrų.

LEED veikia visuose lygiuose – nuo namų aplinkos iki įmonių būstinių – visuose plėtros etapuose. LEED sertifikavimo projektai gauna taškus keliose srityse, kuriose sprendžiami tvarumo klausimai. Remiantis gautų taškų skaičiumi, projektas gauna vieną iš keturių LEED reitingų lygių: sertifikuotas, sidabras, auksas ir platina.

LEED sertifikuoti pastatai naudoja mažiau vandens ir energijos ir mažina išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį. Kurdami pridėtinę vertę jie taip pat sutaupo jūsų pinigus.

Technistone® taip pat suteikta  „Sveikatos produktų deklaraciją“ (HPD), kurioje išsamiai atskleidžiami galimi chemikalai, keliantys susirūpinimą gaminiuose, lyginant gaminio ingredientus su įvairiais pavojingų cheminių medžiagų sąrašais.

technistone noble concrete grey veritas ana

Mažos emisijos medžiagos

Visi TechniStone® dirbtinio akmens produktai neišskiria jokių medžiagų, kurios gali neigiamai paveikti oro kokybę uždaroje erdvėje. GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ PUSLAPĮ Veritas Ana