silestone virtuvės sala

Virtuvės sala interjere – idėjos, patarimai

Virtuvės sala virtuvėje yra labai populiarus pasirinkimas. Ir jei jūs planuojate pertvarkyti savo virtuvę, tuomet šie patarimai kaip tik jums. Galbūt tiesiog norite atnaujinti savo dabartinės virtuvės išvaizdą, o salos įrengimas yra puikus būdas tai padaryti.

Sala gali tapti pagrindiniu traukos centru jūsų virtuvėje. Pasirinkite virtuvės salą, kurioje derinamas madingas dizainas ir funkcionalumas, kad jūsų virtuvė taptų jaukia ir šiuolaikiška. Jus nustebins tai, kiek yra būdų pritaikyti salą savo virtuvės interjere – žemiau pateikiame keletą patarimų norintiems įsirengti virtuvės salą savo namuose.

Krioklio efektas

Beveik populiariausias virtuvės salos dizaino pasirinkimas yra paprastas krioklio krašto efektas, kuriuo virtuvės salos stalviršio paviršius nukreipiamas žemyn link grindų iš vienos ar abiejų virtuvės salos pusių. Suapvalinkite savo salos akmens stalviršio kraštus aptakiu ir besiūliu būdu . Tai suteikia švarų, vienodą vaizdą ir pavers jūsų virtuvės salą nuostabiu meno kūriniu, išryškindama vientisą jūsų akmens stalviršio sudėtingumą ir dizainą. Toks dizainas dažnai yra pasirenkamas dėl santykinai prieinamos ir praktiškos konstrukcijos, leidžiančios salą panaudoti kaip pusryčių barą ar papildomą spintelių zoną.

krioklio efektas
Krioklio efektas

Vientiso akmens virtuvės sala

Šis dizainas sukuria iliuziją, kad sala buvo pagaminta iš vieno tvirto akmens bloko, ir siūlo minimalistiškesnę apdailą, puikiai tinkančią minimalistinėms erdvėms.

vientiso akmens virtuvės sala
Vientiso akmens virtuvės sala

Pusryčių baro virtuvės sala

Pusryčių baro sala nuo seno buvo neatsiejama praktiškos virtuvės dalis, tačiau pastaruoju metu dizainas buvo dar patobulintas. Vis dažniau pasirenkamas kontrastingų spalvų ir medžiagų salų praplėtimas, o medžiagos, tokios kaip stiklas ar mediena, yra taip pat puikus pasirinkimas.

Pusryčių baro virtuvės sala
Pusryčių baro virtuvės sala

Konsolinė virtuvės sala

Dėl savo konstrukcijos sudėtingumo ši sala dažnai skirta sudėtingesnėms erdvėms. Konsolinė sala yra įspūdinga ir nepakartojama, sukurianti ore kybančio virtuvės stalviršio paviršiaus iliuziją.

Konsolinė virtuvės sala
Konsolinė virtuvės sala

Virtuvės salos stalviršio pasirinkimas

Virtuvės salos stalviršio pasirinkimas turėtų būti labai atsakingas momentas, nes tai bus jūsų visos virtuvės pagrindinis akcentas. Marmuras yra nesenstanti klasika, kuri visada išliks virtuvės dizaino tendencijose. Marmuras – elegantiškas ir universalus, gali būti pritaikomas įvairiuose dizainuose. Nuo tradicinio industrinio, iki rustic stiliaus virtuvės ar „Art Deco“ dizaino. Atraskite marmuro akmens grožį su „Caesarstone 5143 White Attica“ kvarco paviršiumi. Niekada neapsiriksite šiuolaikinei virtuvei pasirinkę tamsų stalviršį. Augant pramoninio stiliaus ir nuotaikingų, gotikinių interjero schemų populiarumui, betono ir juodo marmuro stalviršiai yra labai paklausūs. „Caesarstone 4033 Rugged concrete“ ir „5100 Vanilla Noir“ yra puikus pasirinkimas.

Ryškiaspalvius kontrastus virtuvėje galima sukurti priderinant kontrastingus elementus virtuvinėse spintelėse ar pasirenkant netradicinės spalvos virtuvės baldus, o subtilesniems skoniams – spalvingus interjero sprendimus su žaismingais aksesuarais. Tai suteikia jūsų interjerui lengvą retro atmosferą, kurią laikui bėgant galima lengvai atnaujinti.

Virtuvės sala interjere
Virtuvės sala interjere

Apšvietimas

Protingai pasirinkus stilizuotą apšvietimą, virtuvės erdvė vizualiai gali visiškai pasikeisti. Virš salos pakabinami žibintai atkreips dėmesį į šią išskirtinę jūsų virtuvės interjero dalį. Savaime suprantama, kad papildomas apšvietimas bus didžiulis pranašumas gaminant maistą ir suteiks jaukumo jūsų virtuvės erdvei.

virtuvės salos apšvietimas
Virtuvės salos apšvietimas

Norėdami gauti daugiau kvarco stalviršių idėjų, patarimų ir įkvėpimo kuriant savo individualų interjerą, sekite „Veritas Ana“ naujienas.