Caesarstone 4044 Airy Concrete

Virtuvės spalvų tendencijos 2021 metams

Virtuvės spalvų tendencijos 2021 metams: 2020 metai buvo tikras pokyčių laikotarpis. Tačiau tai suteikia galimybę keisti, atnaujinti ir pritaikyti savo namus, kad jie atitiktų kintančius mūsų poreikius.

Didelė dizaino dalį sudaro interjero spalvų paletė. Ji įtakoja kiekvieną elementą ir aplinką tiek, kiek tai gali turėti įtakos mūsų nuotaikai ir savijautai. 2021 metais pasinaudokite galimybe susikurti savo svajonių virtuvę taip, kad jūsų namai taptų tikra jūsų ir jūsų šeimos oaze.

Žalia

virtuves spalvu tendencijos 6313 turbine grey
Caesarstone 6313 Turbine Grey

2020 metais, kai daugiausia laiko praleidome namuose, atradome džiaugsmo gamtos spalvų paletėje. Turint tai omenyje, 2021 m. įsileiskime daugiau žalios spalvos į savo interjerą ir būtinai į virtuvę. Atraskite naujų būdų, kaip pritaikyti žalią spalvą savo virtuvės zonoje.

Žemės spalvų tonai

Caesarstone 5810 Black Tempal
Caesarstone 5810 Black Tempal

Kartu su gamtos spalvomis derinkime natūralius žemės spalvų elementus, tokius kaip mediena, metalai ir akmuo. Pasinaudokime natūralaus pagrindo žemės spalvų paletę ir šiltais tonais, kurie tęsia mūsų ryšį su gamta.

Šilti spalvų tonai

Caesarstone 4735 Oxidian
Caesarstone 4735 Oxidian

Kadangi socialiniai susibūrimai baruose ir restoranuose tampa ne tokie įprasti reiškiniai, dizaineriai interjeruose siekia pritaikyti industrinę prabangą, kurios mums dažnai pritrūksta. Brangakmenių spalvos, giliai juodi ir prabangūs aukso spalvos akcentai turėtų užimti pagrindinę vietą interjero sprendimuose.

Juoda

Caesarstone 3101 Piatto Black

Pats dekadentiškiausias atspalvis spalvų paletėje yra juoda, o 2021 metais numatoma ir toliau propaguoti tamsių spalvų ir atspalvių meną. Juoda idealiai tinka kuriant šiuolaikinę ir mados prasme nesenstančią virtuvę. Ateinančiais metais juoda spalva numatoma interjero spalvų paletėje kaip TOP pasirinkimas.

Balta

Caesarstone 5031 Statuario Maximus
Caesarstone 5031 Statuario Maximus

Balta spalva vis dar išlieka klasikinis ir elegantiškas pasirinkimas virtuvės interjere. Tai sukuria ryškumo ir švaros jausmą, kurie yra daugeliui vis dar labai svarbūs. Baltos virtuvės paprastumas tinka kiekvienam stiliui ir suteikia puikų pagrindą personalizavimui.

Spalvų kontrastai

Caesarstone 5101 Empira Black
Caesarstone 5101 Empira Black

Dvi spalvos, esančios priešinguose spalvų paletės spektro pusėse, turi unikalią sinergiją. Jos papildo viena kitą ir pagerina bendrą dizainą. Moksliškai jau seniai ištirta, kad vizualinį pasitenkinimą sukuria kontrastingų spalvų dizaino schemos. Įsileiskite kontrastingų sprendimų ir į savo namus.

Pilki atspalviai

Caesarstone 4044 Airy Concrete
Caesarstone 4044 Airy Concrete

Pilka sukuria ramybės ir jaukumo jausmą, kurio mes visi ieškome norėdami numalšinti aplinkoje esantį nerimą. Naudokite pilkos spalvos atspalvius, kad atrastumėte savo ramią ir jaukią erdvę.

„Caesarstone“ siūlo įvairių spalvų asortimentą, puikiai tinkantį bet kuriai dizaino schemai. Naršykite „Caesarstone“ spalvų paletę ir atraskite savo idealų dirbtinio kvarco akmens paviršių.