Dizainas be pavadinimo (38)
dekton eksterjeras
Eksterjeras
karusele2
Grindų danga
dekton eksterjeras
Fasadas
dekton eksterjeras
Stalviršiai

Dekton dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Dirbtinio akmens stalviršiai, sienelės, virtuvės salos paviršiai ir kt.

Dekton paviršiaus plokštės dydis 320x144 cm.

Dekton paviršiaus plokštės dydis 320×144 cm.

Dekton® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo (dydis iki 320x 144 cm; storis iki 0.8 / 1.2 / 2.0 / 3.0 cm). Naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų – grindų dangos suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Dekton® yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Nors kiti paviršiai yra atsparūs dėmėms, tačiau Dekton® antibakterinės struktūros paviršius yra puikus to įrodymas. Net labiausiai užsisenėjusias dėmes, pavyzdžiui, vyno, kavos, daržovių ir rūdžių, galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Kadangi Dekton® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą ir jame nėra jokių dervų, todėl jis yra atsparus cheminėms medžiagoms ir jų junginiams – skystos ar kitokios buitinės cheminės medžiagos, kaip balikliai, kanalizacijos valikliai ar orkaitė riebalų šalinimo medžiagos nepakenks Jūsų Dekton® dirbtinio akmens paviršiui. Dekton® yra itin atsparus ir hidrolizei.

Dekton® dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 300°C; ne degimo) temperatūrai – jo paviršius nesilydo, neskilinėja nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršiaus ir nebijoti dėl jo pažeidžiamumo. Dekton® žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus temperatūrų svyravimo tiek iš didelio karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu variantu. Tai natūralus atsparumas šalčiui ir staigiam atšildymui, todėl Dekton® paviršiai puikiai tinka naudoti net šalčiausiais aplinkoje. Dekton® gamyboje naudojamos medžiagos elementų sudėtis yra sudaryta iš nedegių medžiagų, todėl išlaiko aukštą temperatūrą (be deginimo), paviršius atsparus subraižymui arba suskilinėjimui.

Dekton® matinis akmens variantas yra labiausiai atsparus įbrėžimams paviršius mūsų rinkoje – maisto pjaustymas peiliu ant šio paviršiaus taps kasdienybe-Jūs užmiršite pjaustymo lentutes, ir tai visai nepakenks Jūsų stalviršio grožiui bei ilgaamžiškumui. Kadangi Dekton® paviršius yra labiau atsparus trinčiai nei natūralaus granito, todėl tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo srityse, pavyzdžiui, grindų dangos ar restorano virtuvės stalviršiams. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, Dekton® paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi.

Dekton® savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad Dekton® paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas iki 30 cm dydžio. Dekton® aukšto stiprumo savybės gniuždymui, jį idealiai įgalina naudoti tiesiant praėjimo takus, grindžiant šia medžiaga grindis vaikščiojimui arba važiuojamąjai daliai.

Dekton® dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl Dekton® puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Naudojamas gamybos procesas gaminant Dekton® medžiagą leidžia kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Šiandien sumontuotas Dekton® paviršius išlaikys tą pačią savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Spalvų variantai