Himalaya Crystal

Natūralus akmuo

Natūralus akmuo : Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.

granitas

Granitas

Granitas pasižymi patvarumu, kas suteikia ilgaamžiškumą. Tai leidžia šį akmenį naudoti ne tik vidaus apdailai – virtuvės stalviršiams, palangėms, bet taip pat plačiai naudoti ir išorės apdailai – grindų dangai, laiptams, fasadams.


marmuras

Marmuras

Marmuras Jūsų namų interjere – tai ne tik nepakartojamą grožio ir prabangos įspūdį paliekantis Jūsų sprendimas, tačiau tai tuo pačiu ir būsto vertę didinantis ilgaamžis dekoravimo elementas.


Travertinas

Travertinas

Travertinas – tai vienas iš aukščiausios kokybės ir populiariausias natūralus akmuo, naudojamas šiuolaikinėje architektūroje, pasižymintis natūraliai gamtos suformuotais raštais ir plačia spalvų gama.


kvarcitas

Kvarcitas

Kvarcitas pasižymi gražiu akmens gijų raštu bei ypatingu tvirtumu, tad šio akmens panaudojimas yra gan universalus – virtuvės bei vonios kambario stalviršiams, sienų bei židinių apdailai, grindų dangai.


oniksas

Oniksas

Oniksas – tai nuostabus įvairiaspalvis natūralus mineralas, kurio viena iš unikalių savybių yra ta, kad akmuo persišviečia. Dažniausiai naudojamas interjere kaip dekoravimo ir puošybos detalė – pertvaroms, sienoms, lempoms, stalams, barams bei kitoms interjero detalėms. Taip pat nuo senovės yra tikima, kad Oniksas yra stiprus vidinės pusiausvyros bei geros apsaugos nuo neigiamų energijų akmuo.