Straipsniai

2019-10-07

Neolith® dirbtinio granito akmuo – Zaha Stone kolekcija

Neolith®  Zaha Stone, įkvėptas garsios architektės  Zaha Hadid, yra šiuolaikinis Irano pilkojo akmens pavyzdys. Praktiškai nesunaikinamas ir  kompaktiškas „Zaha Stone“ paviršius pasižymi turtingesniu pramoniniu pilkos spalvos tonu, bei baltomis venomis  fone. Persų kultūros įkvėptas akmuo yra 6 mm ir 12 mm storio Silk paviršiumi.

2019-09-16

Granito akmens ar „Silestone“ dirbtinio akmens stalviršis?

Šiandien mes plačiau pakalbėsime apie šiuos du produktus. Galbūt ne kartą susimastėte kuo skiriasi natūralus granitas ir dirbtinis kvarco akmuo. Ar daug turi skirtumų labai populiarūs granito stalviršiai ir „Silestone“ dirbtinio kvarco akmens paviršiai? „Silestone“ - vienas iš pirmaujančių pasaulyje kvarco tiekėjų. „Silestone“ ir granito skirtumų sąrašas tikriausiai jus nustebins!

2019-08-29

„Silestone By Cosentino“ dirbtinio akmens kolekcija „Industrial Inspired Loft“

„Silestone by Cosentino “, pirmaujantis pasaulyje dirbtinio kvaco akmens prekės ženklas, praplėtė savo siūloma dirbtinio akmens spalvų paletę su „Loft“ serija, ypatingų spalvų asortimentu, kuris siūlo šviežią, šiuolaikišką betono ir cemento pramonės ir architektūros išvaizdą.

2019-07-31

“Slow Design” ir natūralus akmuo: tvarus pasirinkimas

„Slow Design“ - tai pasaulinis judėjimas, skatinantis žmonių, visuomenės ir gamtinės aplinkos gerovę. Jame atsižvelgiama į medžiagų pasirinkimą ir dizaino poveikį. Štai kodėl natūralus akmuo gali būti tvarus pasirinkimas pritaikyti „Slow Design“ principus savo namuose. Pažvelkime į keletą patarimų!

2019-07-23

5 jūsų namų zonos, kuriose puikiai derėtų natūralaus akmens sprendimai

Jei jūsų dizaino estetika artima gamtai ir “rustic” stiliui, greičiausiai jūs savo namų dizainui renkatės medžiagas, kurios yra natūralios arba bent jau atrodo natūralios. Medžiagos, tokios kaip medis, vilna ir džiutas bei akmuo.

2019-07-09

NEOLITH® dirbtinio akmens paletė pasipildė 4 spalvomis

Neolith® 3/4 colių (20 mm) storio dirbtinio akmens paletę papildė naujos spalvos - „Pietra Di Piombo Silk“, „Estatuario 01 Polished“, „Calacatta Polished“ ir „Basalt Grey Satin“.

2019-06-29

Neolith® dirbtinis akmuo- 5 faktai, kuriuos turėtumėte žinoti

Neolith® yra naujos kartos dirbtinio akmens sprendimai, su plačia spalvų palete ir galimybe rinktis iš didelio formato plokščių, kurias galima supjaustyti taip, kad derėtų bet kokiam virtuvės, vonios ar kitos namų zonos projektui.

2019-06-17

Marmuras interjere – ar verta rinktis?

Marmuras yra populiarus pasirinkimas virtuvės stalviršiams, bet taip pat iš jo galima susikurti savo svajonių apdailinę sienelę virtuvėje, vonioje ar kitoje zonoje. Šį elegantišką natūralų akmenį įmanoma isigyti įvairių dydžių plokštėmis ar plytelėmis. Taip pat marmuras gali pasiūlyti daugybę dizaino variantų, todėl jūs tikrai pamilsite natūralų marmurą, kuris pripildys žavesiu jūsų virtuvės ar vonios kambario erdves, nesvarbu, ar turite modernų ar tradicinį interjerą.

2019-06-10

Apgalvoti sprendimai renkantis vonios kambario dizainą

Renkantis vonios kambario dizainą susiduriame su daigybę klausimų ir iššukių. Pabandysime jums padėti apsispręsti ir atskleisime paslaptį, kodėl dizaineriai ir architektai dažnai pasirenka medžiagas, kurios gali būti naudojamos bet kokiems paviršiams.

2019-05-28

TechniStone dirbtinis akmuo – mes už gamtą!

Visi TechniStone ® dirbtinio akmens produktai yra ne tik aukščiausios kokybės, bet ir ekologiški. Tai taip pat patvirtina ir įteikti „žalieji sertifikatai“ ir siekiama, kad jų skaičius tik didėtų.

2019-05-08

Dirbtinis akmuo interjere – Velvet| Lapitec®

Aksomo subtilumo įkvėpti Lapitec® sukūrė dirbtinio akmens Velvet kolekciją. Ši kolekcija pasižymi šlifuotu paviršiumi ir subtilia išvaizda. Lapitec ® Velvet dirbtinio akmens kolekcija - tai tendencija, kuri prasidėjo 2017 m. išleidus Urban kolekciją, skirtą išorės apdailai. Tačiau Velvet dirbtinio akmens kolekcija skirta ir interjeruis, sudaryta iš keturių spalvų atspalvių paletės.

2019-04-26

Sąmoningas dizainas ir dirbtinis akmuo – kas tai?

„Sąmoningas dizainas“ - tai dizainas, sukurtas iš betarpiškai susietos sąmoningumo erdvės, kurios tikslas - padėti gamtos pasauliui ir mūsų bendruomenėms klestėti.

2019-04-09

Neolith® dirbtinis akmuo – ne tik namų interjerui

Nuo savo įkūrimo 2009 m. Neolith® dirbtinis akmuo yra mėgstamiausia kulinarinio pasaulio asų linksniuojama medžiaga, nes ji yra antibakterinė, atspari karščiui, UV spinduliams bei dėmėms taip daug liaupsių sulaukia dėl didelio unikalaus estetinio vaizdo. Restoranų pramonė nuolat atsinaujina ir eksperimentuoja, suprantama, kad šie du pasauliai turi simbiozinį ryšį.

2019-03-21

6 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie Neolith

Kas yra Neolith? Neolith yra lengvas, didelio formato dirbtinis akmuo. Dirbtinio akmens paviršiai populiarėja, nes dizaineriai ir architektai geriau susipažįsta su daugybe šios medžiagos privalumų.

2019-03-08

Dekton® Slim – naujas revoliucinis formatas

Dekton® Slim - tai revoliucija architektūros ir statybos projektų paviršiuose - jame derinamos nuostabios techninės ir mechaninės savybės.

2019-03-01

Natūralaus akmens palangės – laikui nepavaldus pasirinkimas

Dar ne taip senai, rinkdamiesi vidines langų palanges, neabejotinai rinkomės tik medines. Keraminių plytelių palangės dažnai pasirenkamos vonios kambariuose ir virtuvės zonose. Šiame straipsnyje mes ieškosime gražios, alternatyvios galimybės, kuri šiandien tampa vis populiaresnė - natūralaus akmens palangės.

2019-02-22

Viskas apie naturalų onikso akmenį

Onikso akmuo apipintas mistika ir fantazija. Tai spindintis, peršviečiamas ir kietos struktūros akmuo. Pažvelgus į jį, gali pamanyti,kad tai ypatingas brangakmenis, su banguotomis gintaro, dramblio kaulo ir baltos spalvos juostomis. Apšviestas onikso akmuo spinduliuoja blankią lengvą šviesą.

2019-02-11

Natūralaus akmens grindys

Renkantis natūralaus akmens grindis susiduriame su daugybę informacijos ir klausimų. Terminas „natūralus akmuo“ reiškia įvairias kalnuotas mineralines medžiagas, kurios skiriasi nuo sintetinių ar pagamintų akmens gaminių. Populiariausios natūralaus akmens grindys - tai skalūnas, marmuras, kalkakmenis, travertinas, granitas ir smiltainis, kurių kiekviena turi šiek tiek skirtingas savybes. Svarbu suprasti norimo natūralaus akmens grindų tipo savybes, kad nustatytumėte, ar jis tinka konkrečiai vietai.

2019-02-01

13 įdomių faktų apie travertino akmenį

Teko kada girdėti apie nuostabųjį akmenį travertiną ir jo laiko ir gamtos suformuotą grožį? Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie jį? Štai 13 faktų apie travertino akmenį.

2019-01-23

Lapitec® – dirbtinio granito akmens sprendimai vonios kambariui

Lapitec® dirbtinio granito akmens plokštės idealiai tinka vonios paviršiams, nes ši medžiaga yra neakyta, jos kietas paviršius yra atsparus dėmėms, pelėsiui, drėgmei ir bakterijoms.

2019-01-08

Granito akmens stalviršio valymas ir priežiūra

Granito stalviršio priežiūra yra neatsiejama jo naudojimo dalis, siekiant apsaugoti savo investicijas ir norint,kad stalviršis neprarastų savo savybių.

2018-12-17

Dirbtinis akmuo interjere ir eksterjere

Keliaujant po pasaulio šalis, galime stebėti, kaip keičiasi pastatų architektūra. Ypatingi dizaino stiliai dažnai būdingi tam tikriems šalies regionams. Akmuo yra laikui nepavaldi statybinė medžiaga, mūsų laikais interjere ir eksterjere natūralus akmuo ir jo struktūra bei savybės gali būti atkurtos naudojant dirbtinio akmens gaminius.

2018-12-06

Natūralaus akmens židinio apdaila interjere

Natūralaus akmens židinių apdaila - dažnas įvairių stilių interjerų elementas. Tinkamai parinkus židinio tipą, stilių ir apdailai naudojamą akmenį, jį galima įrengti ne tik bute ar individualiame name, bet ir visuomeninės paskirties interjeruose.

2018-11-23

Naturalaus ir dirbtinio akmens stalviršis – kurį pasirinkti?

Virtuvės ar vonios kambario stalviršio pasirinkimas yra nepaprastai svarbus, atsakingas ir įdomus procesas. Jūsų pasirinktas stalviršis sukurs ne tik patogią naudojimui ir skoningai įrengtą aplinką, bet ir atskleis jūsų namų subtilumą ir grožį.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.