Straipsniai

2019-02-11

Natūralaus akmens grindys

Renkantis natūralaus akmens grindis susiduriame su daugybę informacijos ir klausimų. Terminas „natūralus akmuo“ reiškia įvairias kalnuotas mineralines medžiagas, kurios skiriasi nuo sintetinių ar pagamintų akmens gaminių. Populiariausios natūralaus akmens grindys - tai skalūnas, marmuras, kalkakmenis, travertinas, granitas ir smiltainis, kurių kiekviena turi šiek tiek skirtingas savybes. Svarbu suprasti norimo natūralaus akmens grindų tipo savybes, kad nustatytumėte, ar jis tinka konkrečiai vietai.

2019-02-01

13 įdomių faktų apie travertino akmenį

Teko kada girdėti apie nuostabųjį akmenį travertiną ir jo laiko ir gamtos suformuotą grožį? Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie jį? Štai 13 faktų apie travertino akmenį.

2019-01-23

Lapitec® – dirbtinio granito akmens sprendimai vonios kambariui

Lapitec® dirbtinio granito akmens plokštės idealiai tinka vonios paviršiams, nes ši medžiaga yra neakyta, jos kietas paviršius yra atsparus dėmėms, pelėsiui, drėgmei ir bakterijoms.

2019-01-08

Granito akmens stalviršio valymas ir priežiūra

Granito stalviršio priežiūra yra neatsiejama jo naudojimo dalis, siekiant apsaugoti savo investicijas ir norint,kad stalviršis neprarastų savo savybių.

2018-12-17

Dirbtinis akmuo interjere ir eksterjere

Keliaujant po pasaulio šalis, galime stebėti, kaip keičiasi pastatų architektūra. Ypatingi dizaino stiliai dažnai būdingi tam tikriems šalies regionams. Akmuo yra laikui nepavaldi statybinė medžiaga, mūsų laikais interjere ir eksterjere natūralus akmuo ir jo struktūra bei savybės gali būti atkurtos naudojant dirbtinio akmens gaminius.

2018-12-06

Natūralaus akmens židinio apdaila interjere

Natūralaus akmens židinių apdaila - dažnas įvairių stilių interjerų elementas. Tinkamai parinkus židinio tipą, stilių ir apdailai naudojamą akmenį, jį galima įrengti ne tik bute ar individualiame name, bet ir visuomeninės paskirties interjeruose.

2018-11-23

Naturalaus ir dirbtinio akmens stalviršis – kurį pasirinkti?

Virtuvės ar vonios kambario stalviršio pasirinkimas yra nepaprastai svarbus, atsakingas ir įdomus procesas. Jūsų pasirinktas stalviršis sukurs ne tik patogią naudojimui ir skoningai įrengtą aplinką, bet ir atskleis jūsų namų subtilumą ir grožį.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.