Gaminiai iš akmens : Stalviršiai, sienelės ir kiti sprendimai iš natūralaus ir dirbtinio akmens. Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Projektuojame gaminius ir parenkame medžiagą pagal Jūsų poreikius. Garantuojame greitą užsakymo atlikimo laiką.

Gaminiai iš akmens

stalviršiai
Stalviršiai
autorinių paminklų gamyba
Paminklai
Natūralaus akmens palangės
Palangės
memorialines lentos
Memorialinės lentos
laiptai3
Laiptai
Natūralus-marmuro-židinio-apdaila-interjere-1-360x250
Židinių apdailos
Pjaustymo-lentelė-iš-granito-Sunset-Gold-1-360x250
Suvenyrai
222
Natūralaus akmens dirbinių priežiūra

Gaminame įvairias interjero detales, gaminius iš natūralaus akmens (marmurasgranitasoniksas bei kita) ir dirbtinio (techninio) akmens.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.