Židinių apdailos

Marmuro granito zidinio apdaila-1
Marmuro granito zidinio apdaila-2

Židinių apdailos : židinys yra šilumos ir namų jaukumo simbolis. Natūralaus akmens židinio apdaila Jūsų namams suteiks išskirtinumo, gamtos pojūčio ir subtilios prabangos.

Natūralaus akmens židinio apdaila interjere

Akmeniniu dekoruotas židinys yra įspūdingas akcentas ir traukos centras namuose. Tai tarsi neatsiejama dalis nuo jaukios poilsio zonos, kuri visiškai nepavaldi laikui ir metų laikams. Stebint židinio ugnį, degančių malkų traškesio atpalaiduoja , ramina ir atgaivina mintis po sunkios darbo dienos. Dažniausiai, renkantis židinio apdailą, atsižvelgiama į bendrą namuose vyraujantį interjero stilių, spalvas ir raštus, kad židinys taptų puikiu namų akcentu, suderintu su visa aplinka.
Natūralaus akmens židinių apdaila – dažnas įvairių stilių interjerų elementas. Tinkamai parinkus židinio tipą, stilių ir apdailai naudojamą akmenį, jį galima įrengti ne tik bute ar individualiame name, bet ir visuomeninės paskirties interjeruose. Dažniausiai židinių apdailoms naudojamas marmuras, granitas arba travertinas. Natūralus akmuo pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu trinčiai, temperatūrų pokyčiams, yra ekologiškas. Natūralų akmenį lengva prižiūrėti. Natūralus akmuo turi labai plačią spalvų ir raštų gamą. Dėl šios ypatybės kiekviena natūralaus akmens židinio apdaila yra unikali. Natūralaus akmens židinio apdaila suteiks išskirtinumo ir subtilios prabangos interjerui.

Skelbiame mūsų klientams nuostabią žinią – visų klasikinių ir modernių natūralaus marmuro židinio apdailų ekspozicijos išpardavimą. Tad suskubkite įsigyti puikią židinio apdailą iš natūralaus marmuro. Dėl židinio apdailos teiraukitės tel.: 8-610-35258 arba el.paštu: julius@veritas.lt

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.