Laiptai

maxresdefault

Laiptai, laiptų apdaila natūraliu akmeniu – tai ne tik nepamainomai praktiškas, bet ir grožio bei prabangos Jūsų namams derinys.

Akmuo laiptų dekoravimui ir pakopoms

Tiek įprastiniame, tiek prabangiame ar nestandartiniame interjere labai dera natūralaus granito ar marmuro laiptai, kurie yra ilgaamžiai, atsparūs aplinkos poveikiui bei temperatūros pokyčiams. Ant laiptų pakopų galima išsmėliuoti raštus ar juosteles, taip sumažinant jų slidumą. Prie akmeninių laiptų pakopų iš to paties akmens klojamos ir aikštelės. Travertino plytelės puikiausiai tinka kiemams bei takams grįsti, nes yra mažiau slidžios, todėl neretai naudojamas visuomeninės paskirties objektuose ar patalpose bei baseinų aplinkoje.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.