Memorialinės lentos

Bistrampolio-dvaras-360x250
Bronius Grušas Memorialinė atminimo lenta Skuode
H.Senkeviciaus-memorialinė-atminimo-lenta-2-1-1-360x250
Marmuro-skulptūros-raižinys-Motina-su-kūdikiu-1-1-360x250

Memorialinės lentos : „Veritas Ana“ įmonės viena iš veiklos sričių – tai išskirtinių atminimo pagerbimo memorialinių lentų iš natūralaus akmens gamyba.

Nobelio premijos laureto H.Senkeviciaus memorialinės atminimo lentos atidengimas

Bistrampolio dvare iškilmingai atidengta rašytojo H.Senkevičiaus atminimo lenta, paminint jo 100-ąsias mirties metines. Prisiminta bendra Lietuvos ir Lenkijos istorija, pasodintas ąžuolynas. Įmonė „Veritas Ana“ taip pat prisidėjo prie garsaus rašytojo atminties pagerbimo ir pagamino memorialinę atminimo lentą, skirtą H. Senkevičiaus paliktiems darbų pėdsakams šiame krašte įamžinti. Turimais duomenimis H. Senkevičius Bistrampolio dvare gyveno 1880 metais ir rinko medžiagą savo romanui „Tvanas“. Bistrampolio dvare lankėsi gausi svečių delegacija iš Lenkijos – Kultūros ministerijos bei tarybos atstovai, H. Senkevičiaus anūkai, senojo J. Hofmano filmo „Tvanas“ kūrybinės grupės nariai. Režisierius Tadeušas Bistramas pristatė bendrą Lietuvos ir Lenkijos dokumentinis filmą „Lietuviški tvano keliai“. 2016-11-25.

Turime vieną moderniausių akmens apdirbimo gamyklų Lietuvoje. Skaitmeninėmis akmens apdirbimo staklėmis ypač preciziškai ir tiksliai gaminame ne tik iš plokščių, bet ir iš akmens masyvo. Galime Jums pasiūlyti ir žymių ispanų natūralaus bei dirbtinio akmens gamintojų “Neolith” bei “Cosentino” produkciją, išsiskiriančia žymia, išskirtine “Neolith”, “Dekton” ir “Silestone” dirbtinio akmens produktų kolekcijomis. Taip pat siūlome garsiąją Izraelio dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Caesarstone” ir čekų dirbtinio kvarco akmens gamintojo “Technistone” asortimento produkciją, išsiskiriančia puikia, natūralia spalvų gama, išskirtine kokybe ir patikimumu.