logo_lapitec

Lapitec dirbtinis granito akmuo yra novatoriškas ir unikaliomis savybėmis pasižymintis dirbtinio akmens paviršius. Galimas didelių formos plokščių ir paviršiaus tekstūrų pasirinkimas, vienija estetinį dizainą, puikias mechanines bei fizines porceliano savybes su elegancija, tinkamumu, spalvomis ir tipiška natūralaus akmens apdaila.

Lapitec® yra didžiausias rinkoje parduodamas akmens paviršius. Jis pagamintas pagal XXL dydžio plokščių tipą, kurių kalibruotas storis 12, 20 arba 30 mm. Lapitec® yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje: 12 mm storio ir 20 mm storio paviršiaus plokštės dydis yra 3365×1500 mm (5.05 m2), o 30 mm storio – plokštė 1460×3365 mm (4.91 m2). Tai puikus ir ilgaamžis dirbtinio akmens paviršius virtuvėms, vonios kambariui, interjero ir išorės grindims, vidaus ir išorės apdailai bei baseinams.

„Lapitec®“ siūlo tinkamiausius sprendimus tiek vidaus, tiek išorės interjere – ventiliuojamų išorės fasadų, vidaus interjero apdailos, virtuvės ar vonios kambario stalviršių, lauko ar išorės grindų dangos, kurių dydžių ir tekstūros įvairovė yra itin reikalinga projektuotojams.

Lapitec® yra neporingos struktūros paviršius ir todėl atsparus dažantiems nešvarumams (kavos ar vyno dėmėms), pelėsiui ir bakterijoms. Lapitec® medžiagos atsparumas nešvarumų įgeriamumui suteikia šio paviršiaus naudotojui ir itin paprastą jo priežiūrą – tai lengvai valomas paviršius, pasižymintis ilgaamžiškumu.

Lapitec® yra ilgaamžis dirbtinio akmens paviršius, kuris visiškai nebijo nepalankių sąlygų jį naudojant. Kiekviena plokštė atspari rūgštims, šarmams, gilioms abrazyvoms, ugniai, šalčiui ir neturi įtakos UV spinduliams. Jis taip pat atsparus grafitimui. Lapitec® yra draugiška tiek aplinkai, tiek vartojimui buityje, pagaminta iš natūralių komponentų medžiaga. Tai ekologiška medžiaga, visiškai inertiška, neturinti savo sudėtyje jokių dervų ar naftos produktų.

Lapitec® gamyboje naudojamos medžiagos elementų sudėtis yra sudaryta iš nedegių medžiagų, todėl išlaiko aukštą temperatūrą (be deginimo), paviršius atsparus subraižymui arba suskilinėjimui. Lapitec® dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 200°C; ne degimo) temperatūrai – jo paviršius nesilydo, neskilinėja nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršiaus ir nebijoti dėl jo pažeidžiamumo.

Spalvų variantai