MY TOP FONDOVALLE® itališkas dirbtinis granito akmuo - tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

Žiūrėti galeriją

MY TOP FONDOVALLE® paviršiaus dydžiai

MY TOP FONDOVALLE® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo (dydis iki 324x163 cm; storis iki 0.65 / 1.2 / 2.0 cm). Šiuolaikinio dizain..

Plačiau

MY TOP FONDOVALLE® paviršiaus tekstūra

MY TOP FONDOVALLE® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių pri..

Plačiau

Didelis atsparumas UV spinduliams

MY TOP FONDOVALLE® dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl šis dirbtinio ..

Plačiau

Mechaninis atsparumas subraižymams

MY TOP FONDOVALLE ® savo savybėmis yra stipresnis nei natūralus granitas, tad šie paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos s..

Plačiau

Atsparumas dėmėms ir hidrolizei

Nors kiti paviršiai yra atsparūs dėmėms, tačiau MY TOP FONDOVALLE® antibakterinės stryktūros paviršius yra puikus to įrodymas. Net labiausiai užsisenėjusias dėm..

Plačiau

Atsparumas šilumos pokyčiams ir ugniai

MY TOP FONDOVALLE ® dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 200°C; ne degimo) temperatūrai (iki 200°C; ne degimo) – jo paviršius yra visiškai nedegus, nesilydo, n..

Plačiau

Atsparumas trinčiai

MY TOP FONDOVALLE ® yra labiau atsparūs trinčiai nei granito, todėl tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo srityse, pavyzdžiui, grin..

Plačiau

Atsparumas šalčiui ir staigiam temperatūros pokyčiui

MY TOP FONDOVALLE® žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus didelių temperatūrų svyravimo tiek iš karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu vari..

Plačiau

Antibakterinės ir Ekologinės savybės

MY TOP FONDOVALLE ® elementų sudėties struktūra neturi porėtumo ir tai natūraliai apsaugo nuo skysčių bei kitokių medžiagų įsiskverbimo į jo paviršių. Dėl to MY..

Plačiau

Paviršiaus spalvos ilgaamžiškumas

Naudojamas gamybos procesas gaminant MY TOP FONDOVALLE® medžiagą leidžia mums kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklum..

Plačiau