logo my top fondovalle

MY TOP FONDOVALLE® itališkas dirbtinis granito akmuo – tai galimybė Jūsų naujausio dizaino virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų suprojektuotą sprendimą pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis.

MY TOP FONDOVALLE® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo (dydis iki 324×163 cm; storis iki 0.65 / 1.2 / 2.0 cm). Šiuolaikinio dizaino virtuvės, vonios, fasadinių interjero apdailų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonų – grindų dangos suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. MY TOP FONDOVALLE ® yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

MY TOP FONDOVALLE® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, MY TOP FONDOVALLE® pasiūloje rasite 2 skirtingas šio paviršiaus apdirbimo tekstūras. Tai „Honed“ (dalinai poliruoto, neblizgaus apdirbimo paviršius) arba „Polished“ (blizgaus apdirbimo paviršius), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

MY TOP FONDOVALLE® žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus didelių temperatūrų svyravimo tiek iš karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu variantu. Tai natūralus atsparumas šalčiui ir šildymui, todėl šie paviršiai puikiai tinka naudoti įrengiant restoranų ar kavinių virtuves, chemines laboratorijas, baseinų ar pirčių kompleksus, židinių apdailas.

MY TOP FONDOVALLE ® elementų sudėties struktūra neturi porėtumo ir tai natūraliai apsaugo nuo skysčių bei kitokių medžiagų įsiskverbimo į jo paviršių. Dėl to MY TOP FONDOVALLE® paviršiams uztenka mažai priežiūros, todėl jį yra lengviau valyti. Paviršiaus atsparumas teršalams, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi. MY TOP FONDOVALLE® paviršiai yra gaminami iš ekologiškų natūralių medžiagų komponentų, tad savo sudėtyje neturi jokių elergizuojančių medžiagų, taip pat sudėtyje nėra jokių kenksmingų medžiagų, pvz. kaip švinas ar kadmis.

Naudojamas gamybos procesas gaminant MY TOP FONDOVALLE® medžiagą leidžia mums kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Tad MY TOP FONDOVALLE® paviršius išlaikys savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

MY TOP FONDOVALLE® dirbtinio akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl šis dirbtinio akmens paviršius puikiai tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis.

MY TOP FONDOVALLE ® savo savybėmis yra stipresnis nei natūralus granitas, tad šie paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršius, barų stalviršius bei išvengti didelių jų svorių baldų korpusų apkrovai. MY TOP FONDOVALLE matiniai paviršiai idealiai įgalina naudoti grindžiant šia medžiaga grindis intensyviam vaikščiojimui. Šis dirbtinio akmens matinis paviršius yra atsparus įbrėžimams, išlaikantis ilgam Jūsų stalviršio grožį bei ilgaamžiškas.

Nors kiti paviršiai yra atsparūs dėmėms, tačiau MY TOP FONDOVALLE® antibakterinės struktūros paviršius yra puikus to įrodymas. Net labiausiai užsisenėjusias dėmes, pavyzdžiui, vyno, kavos, daržovių ir rūdžių, galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Kadangi MY TOP FONDOVALLE® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą ir jame nėra jokių dervų, todėl jis yra atsparus cheminėms medžiagoms ir jų junginiams – skystos ar kitokios buitinės cheminės medžiagos, kaip balikliai, kanalizacijos valikliai ar orkaitė riebalų šalinimo medžiagos nepakenks Jūsų stalviršio paviršiui. MY TOP FONDOVALLE® taip pat yra atsparus ir hidrolizei.

MY TOP FONDOVALLE ® dirbtinis akmuo atsparus aukštai (iki 200°C; ne degimo) temperatūrai (iki 200°C; ne degimo) – jo paviršius yra visiškai nedegus, nesilydo, neskilinėja nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršio ir nebijoti dėl jo pažeidžiamumo.

MY TOP FONDOVALLE ® matiniai paviršiai yra labiau atsparūs trinčiai nei granito akmuo, todėl tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo zonose, pavyzdžiui, grindų dangos ar restorano virtuvės stalviršiai. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, MY TOP FONDOVALLE ® paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi.

Spalvų variantai