neolith_logotipas

Neolith dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo, yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams mūsų rinkoje, tad šis paviršius, kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas, visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis. Dirbtinio akmes stalviršiai, sienelės, virtuvės salos paviršiai ir kt.

Neolith® dirbtinio granito akmens paviršius yra labai gausaus pasirinkimo, patogaus dydžio – nuo 360×120 cm , 320×150 cm ir 320×160 cm bei išskirtinio lengvumo – 3 mm storio paviršiaus svoris tesiekia 7 kg/m², o 12 mm – 30 kg/m². Šis paviršius taip pat Jus nustebins ne tik savo tvirtumu, tačiau ir storiu – 0.3 / 0.6 / 1.2 / 2.0 cm). Tai suteiks nepaprastas galimybes perteikti naujausių tendencijų dizainą į virtuvės, vonios, fasadų, sienų, aukšto ir intensyvaus judėjimo zonas, o grindų dangos formatų 150×150 cm, 150×75 cm ir 75×75 cm suprojektuotą sprendimą galima pateikti su geriausiomis eksponentiškomis galimybėmis. Neolith® paviršiai yra labai nuosekliai gaminami ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Neolith® dirbtinio granito akmens paviršius yra labai atsparus ultravioletinių (UV) šviesai ir jo raštas, spalva, laikui bėgant neblunka, todėl šis paviršius puikiai tinkamas naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Naudojamas gamybos procesas gaminant Neolith® medžiagą leidžia kontroliuoti pigmentaciją ir apdailos medžiagoms suteikia geresnį spalvų nuoseklumą visuose medžiagos komponentų sluoksniuose – taip yra sukuriamas ilgalaikis produktas, kuris nenusitrins ir nenubluks per ilgą jo naudojimo laiką. Šiandien sumontuotas Neolith® dirbtinio granito paviršius išlaikys tą pačią savo išvaizdą per visą produkto gyvavimo ciklą.

Neolith® dirbtinis granito akmuo, dėka savo išskirtinio tvirtumo yra vienas labiausiai atsparių paviršių įbrėžimams mūsų rinkoje, tad šis paviršius kad ir kasdien intensyviai eksploatuojamas visai nepraras savo grožio bei išliks ilgaamžis. Neolith® dirbtinio granito paviršius savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad Neolith® paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas. Neolith® aukšto stiprumo savybės gniuždymui jį idealiai įgalina naudoti tiesiant praėjimo takus, grindžiant šia medžiaga grindis vaikščiojimui arba važiuojamąjai daliai.

Neolith® antibakterinės struktūros paviršius yra itin atsparus dėmėms, tad net labiausiai užsisenėjusias dėmes, pavyzdžiui, vyno, kavos, daržovių ir rūdžių, galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus. Kadangi Neolith® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą ir jame nėra jokių dervų, todėl jis yra atsparus cheminėms medžiagoms ir jų junginiams – skystos ar kitokios buitinės cheminės medžiagos, kaip balikliai, kanalizacijos valikliai ar orkaitė riebalų šalinimo medžiagos nepakenks Jūsų Neolith® dirbtinio granito akmens paviršiui. Neolith® yra itin atsparus ir hidrolizei.

Neolith® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, Neolith® pasiūloje rasite netgi 5 tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra 5 skirtingos Neolith® paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „ Decor Polished“ (švelniai blizgaus-poliruoto, gliancinio atspindžio apdirbimo paviršius), „Nano-Tech Polished“ (itin blizgaus-poliruoto, gliancinio atspindžio apdirbimo paviršius), „Satin“ (pilnai matinio paviršiaus, neslidaus paviršiaus, itin tinkamas grindų dangai), „Silk“ (pusiau matinio apdirbimo paviršius, dengtas glazūra ir lengvai valomas) , „Riverwashed“ (nelygaus paviršiaus apdirbimo, lavos akmens struktūrą primenantis apdirbimo paviršius, „Natural Honed“ (nelygaus matinio apdirbimo paviršiaus, natūralaus akmens paviršių primenanti tekstūra). Šios Neolith® paviršiaus siūlomos tekstūros suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį, grindis ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Neolith® žemas terminio plėtimosi koeficientas leidžia išvengti staigaus temperatūrų svyravimo tiek iš didelio karščio į šaltį, tiek atvirkštiniu variantu. Tai natūralus atsparumas šalčiui ir staigiam atšildymui, todėl Neolith® paviršiai puikiai tinka naudoti net šalčiausiais aplinkoje. Neolith® dirbtinis granito akmuo atsparus aukštai (iki 300°C; ne degimo) temperatūrai – jo paviršius yra nedegus, nesilydo, neskilinėja, nebijo didelių temperatūrų skirtumo nei kitaip pasižeidžia, todėl galima drąsiai dėti nuo dujinės viryklės ar kaitlentės karštą puodą ant stalviršiaus ir nebijoti dėl jo pažeidžiamumo.

Neolith® dirbtinio granito paviršius savo savybėmis daugiau nei 5 kartus stipresnis nei natūralus granitas, tad Neolith® paviršiai gali būti naudojami plonesni ir jie yra lengvesni – šios medžiagos stiprumo savybės leidžia projektuoti virtuvės stalviršių, barų nelaikomas iškyšas. Neolith® aukšto stiprumo savybės gniuždymui jį idealiai įgalina naudoti tiesiant praėjimo takus, grindžiant šia medžiaga grindis vaikščiojimui arba važiuojamąjai daliai. Neolith® dirbtinio granito paviršius – tai idealus paviršius komercinėms reikmėms ir intensyvaus judėjimo srityse, pavyzdžiui, grindų dangos ar restorano virtuvės stalviršiaus. Nors kitų gamintojų paviršių nusidėvėjimas matomas laikui bėgant gan greitai, Neolith® paviršiaus atsparumas trinčiai, dėka unikalios jo komponentų struktūros, bus ilgaamžis ir jo nereiks atnaujinti ar keisti nauju paviršiumi.

Spalvų variantai