technistone_logo

Technistone dirbtinis akmuo siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių. Tai puikus sprendimas Technistone® dirbtinio kvarco akmens paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, bet ir komercinės patalpų įrengime – grindų ir sienų dangoms dekoruoti.

Technistone® dirbtinio akmens paviršius yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra „Standartinio“ formato – 140×304 cm kai plokštės storis yra 3 rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm. Technistone® dirbtinis kvarco paviršius yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus.

Technistone® aukštos kokybės paviršiai – tai unikaliai suderintas natūralaus kvarco ir jį didelio suslėgimo jėga „surišančiųjų“ medžiagų junginys, kas suteikia šiam paviršiui nepaprastą eleganciją, atsparumą išoriniam poveikiui ir ilgaamžiškumą. To pasekoje gaunamas puikus rezultatas – įvairiaspalvis patvarių ir gražių kvarco paviršių apdailai asortimentas. Tai puikus sprendimas Technistone® kvarco paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, bet ir komercinės patalpų įrengime – grindų ir sienų dangoms dekoruoti.

Technistone® siūlo Jums įvairius paviršiaus apdailos sprendimus, padėsiančius maksimaliai personalizuoti ir visiškai pritaikyti savo pasirinktą stilių prie savo projekto erdvių.Jūsų pasirinkto stiliaus vizualizacijos realiam įgyvendinimui, Technistone® pasiūloje rasite 4 tipų skirtingų tekstūrų paviršius, kurie yra įgyvendinti skirtingose spalvų gamų kolekcijų serijose. Yra šios skirtingos Technistone® paviršiaus apdirbimo tekstūros – tai „Polished“ (poliruoto, blizgaus apdirbimo paviršius), „Matt“ (matinio paviršiaus), „Honed“ (dalinai poliruoto, pusiau blizgaus apdirbimo paviršius) arba specialaus apdirbimo „Brushed & Slate” (“šepečiuoto” ir nelygaus apdirbimo paviršiaus), kurios suteiks Jūsų vaizduotės polėkį turėti savo interjere būtent tokį stalviršį ar sienų dekorą su tokia tekstūra, apie kokią Jūs visada svajojote ir kurios norėjote.

Technistone® sudėties struktūra turi labai mažą poringumą, todėl jo antibakterinės struktūros paviršius yra atsparus kasdienių maisto produktų dėmėms, kurias galima lengvai pašalinti nuo šio paviršiaus naudojant muilą ir vandenį. Technistone® paviršiai neturi porėtumo, todėl juos saugu naudoti laboratorijose, sveikatos priežiūros ir maisto ruošimo aplinkoje. Jūsų Technistone® dirbtinio akmens paviršius gali būti nepataisomai sugadintas, jei valymui naudosite stiprius chemikalus ir tirpiklius, kurie gali pažeisti jo fizines savybes. Niekada nevalykite paviršių produktais, kurių sudėtyje yra trichloretanas arba metileno chloridas, pavyzdžiui, jų yra dažų valikliuose ar nuėmikliuose. Venkite labai agresyvių ar abrazyvinių valymo priemonių, tokių kaip orkaitės ar grilio valiklių, turinčių aukštą šarminį / pH lygį (pH 8,5 arba didesnis) naudojimą. Produktai, kuriuose sudėtyje yra aliejų arba dažančių miltelių, reiktų kruopščiai nuplauti ir stalviršį palikti švarų. Jeigu Jūsų stalviršio paviršius atsitiktinai susiduria su bet kuriuo iš šių žalingų produktų, nedelsiant gerai praplaukite švariu vandeniu, kuris neutralizuos žalingą poveikį.

Technistone® paviršiai yra daugiau atsparūs aukštai (iki 50°C; ne degimo) temperatūrai nei kiti natūralūs akmenys – marmuras, kalkakmenis ar granitas, tačiau kaip ir visoms akmens medžiagoms, kad išvengti paviršiaus įtrūkimų, reikėtų vengti staigių ir greitų temperatūros pokyčių – nedėti įkaitusio puodo ar įkaitusios keptuvės ant Technistone® paviršiaus.

Yra nepaprastai daug siūlomų Technistone® apdirbamų kraštinių dizaino variantų Jūsų vonios ar virtuvės stalviršiui, kurie tinka absoliučiai visoms spalvų su Jūsų pasirinktomis tekstūromis, kolekcijoms. Tiesiai nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas Tai paprasčiausiu būdu nupjaunama nuo kampo tiesi atkarpa, tinkanti bet kokio storio paviršiaus plokštei su tiesia apdaila. 2+2 nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas Šiuo būdu apdirbamas nupjautos kraštinės briauna suteikia stalviršiui tęstinumą, padaro jį tvirtesnį ir atsparesnį nuo smūgio bei subraižymams. Pilnai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas Visiškai suapvalinta kraštinės apdaila, sukuria visiško tęstinumo virtuvėje pojūtį, išlaikant tą patį stalviršių storį. Elegantiškai išfrezuotos kraštinės apdirbimo dizainas Tai specialiu būdu iš tradicinės kraštinės suformuota elegantiška išpjova, suteikianti stalviršiui labai elegantišką formą. Skersiniu būdu nupjautos kraštinės apdirbimo dizainas Tai puikus stalviršio kraštinės apdirbimo sprendimas, suteikiantis vientisumo ir tvirtumo Jūsų virtuvės ar vonios stalviršiui. Dalinai užapvalintos kraštinės apdirbimo dizainas Tai puikus dalinai ir švelniai užapvalintos kraštinės vonios ar virtuvės stalviršio apdirbimo sprendimas, suteikiantis Jūsų stalviršiui lengvumo ir malonaus lietimo pojūčio efektą.

Spalvų variantai