slow design

“Slow Design” ir natūralus akmuo: tvarus pasirinkimas

PASIRINKITE TINKAMAS MEDŽIAGAS

„Slow Design“ judėjimas skatina naudoti tvarias medžiagas ir darbų procesus. Galite pasirinkti ekologiškus produktus, tokius kaip natūralus akmuo (granitas, marmuras, oniksas ir t.t.) arba mediena, kurią galima panaudoti po perdirbimo. Jums vertėtų pasirinkti tokias medžiagas, kurios galėtų tarnauti jums daugelį metų.

Natūralus akmuo – tai statybinė medžiaga, kuri yra visiškai konkurencinga tvarumo požiūriu. Efektyvus mūro konstrukcijų dizainas yra įmanomas taikant praktines patikros procedūras. Tai yra išsamaus tyrimo, kuriame lyginami tvarūs akmens, betono ir medžio fasadai, rezultatai.

SUDERINTI GAMTINIAI ELEMENTAI

suderinti gamtiniai elementai

suderinti gamtiniai elementai

Natūralūs produktai yra labai svarbūs Slow Design stiliui. Jūs galite sukurti ramybės oazės jausmą, naudodami akmens žaliavą ar medieną.

Įsitikinkite, kad gamtos elementų išsaugojimas yra jūsų sukurtos erdvės dalis. Galite įtraukti atviras erdves, pavyzdžiui, terasas ar sodus, kur galite praleisti laiką su savo šeima ar draugais.

SUSIKURKITE RAMIĄ IR LAIKUI NEPAVALDŽIĄ APLINKĄ

rami ir laikui nepavaldi aplinka

rami ir laikui nepavaldi aplinka

Jūs galite pajusti tikrą „Slow Design“ stilių, kai jūsų namai jums yra atsipalaidavimo ir ramybės vieta. Šį komforto pojūtį užtikrina natūralaus akmens apdaila, kuri yra nuostabios natūralios tekstūros. Be to, natūralus akmuo yra patvarus ir lengvai prižiūrimas, todėl galite  būti užtikrinti,kad jūsų investicija bus ilgalaikė.

Turite apsvarstyti savo sukurto dizaino poveiki gamtai ir kiek įmanoma sumažinti žalą aplinkai. Tai vienintelis būdas sulėtinti “pirkimo ir išmetimo” ciklą.

Daugelis „Slow Design“ judėjimo taisyklių gali būti lengvai pritaikomos ir esamuose pastatuose, kad jie taptų tvaresni.